Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Nagyon elszúrtam...

Mit tegyek? Nagyon elszúrtam a dolgokat és haza akarok menni. Ha így lenne visszafogadnátok a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Húsz éves vagyok.

Nyár elején felköltöztem Pestre egyik barátnőmhöz.

Amit találtam munkát, feladtam mert mindig bulizni jártunk, és nem mentem be. A bankszámlámról amin a szüleim pénze volt azt levettem, így akkor nagyon össze vesztünk, nem is beszéltünk azóta.

A volt barátom ia pesti.

A barátnőm mivel nem tudtuk fizetni az albérletet haza költözött a szüleihez.Én a volt barátomhoz mentem, ott vannak a cuccaim.

Valamikor nála alszok, valamikor a barátnőmnél de volt hogy egyikőjükhöz sem tudtam menni.

A volt barátom szülei nem engedik, hogy náluk legyek.

Az idegtől jelenleg beteg lettem és kórházban vagyok. Viszont ha kiengednek nem fogok tudni hova menni.

Felszeretném hívni a szüleimet és haza menni, szerintetek vissza fognak fogadni? Nagyon megbántam amit tettem.

Nem szapulást szeretnék kérni hanem normális tanácsot.



2015. szept. 22. 15:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Viszont komoly változásokat kell felmutatnod a viselkedésedben.
2015. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Hívd fel a szüleidet, mondd el, hogy kórházban vagy és nagyon megbántad, amit csináltál, szeretnéd jóvátenni. Persze számíts bőven dorgálásra, amiért nem kaphatod fel a vizet. Remélem rendbe jön az életed, sok sikert!
2015. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
"Nincs olyan amit egy szulo ne tudna a gyerekenek megbocsatani. " Azért ebben ne legyél olyan biztos. Felnött emberröl van szo, nem egy kisgyerekröl.
2015. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

Én visszafogadnálak. Akkor is, ha hülyeségeket csináltál.

Én azt szeretném, hogy otthon legyél és akkor lesz lehetőséged meggyógyulni és majd újra kezdeni.

Még nagyon fiatal vagy, úgyhogy nyugi, semmit sem rontottál még el véglegesen.

2015. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Felhívom őket.

2015. szept. 22. 17:23
 16/19 anonim ***** válasza:
73%
En visszafogadnalak de nem tolem fugg, a szuleiddel kell beszelned!
2015. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
Majd írd le mi volt.
2015. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%
Na, mi újság?
2019. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%
Most a szülei nyakán here, otthon, mi lenne...
2020. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!