Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám veri a 2 éves kishúgom...

Anyukám veri a 2 éves kishúgomat. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Anyukám rendszeresen megveri a két éves kishúgomat. Én 16 éves vagyok gyerekkoromban engem is és a most 15 éves húgomat is vert és még a mai napig gyomorgörccsel megyek haza, mert nem tudom hogy mi vár rám otthon. Apukám csak késő délután ér haza, de anya neki nem hagy teret a nevelésben és hiába próbálja apukám leálítani nem tudja. Mit kéne tennem?

2015. szept. 22. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

mindhármótok érdekében vagy keresd meg az iskoládban a gyermekvédelemmel foglalkozó tanárt vagy bármilyen más tanárt, akiben teljesen megbízol és kérd a segítségét, vagy egyszerűen sétálj be a gyámügyre és kérj segítséget ott!

minél hamarább

2015. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Szólj olyan felnőttnek, akiben bízol! Barát, tanár, stb. Ne hagyd, hogy a Tesód is úgy kikeszuljon, mint Te.... :(
2015. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Mi az hogy veri ? 1-2 nyakleves ? Vagy a fenekére csap ? Vagy ezeknél durvábbak ?
2015. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
80%
Fiú vagy, vagy lány? Ha fiú, akkor mondd meg hogy ha mégegyszer hozzáér akkor eltöröd a kezét. Ha érzi, hogy már nem ő az erősebb, akkor nem fog többé verni titeket.
2015. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szólj az iskolában. Segíteni fognak. Ne tarts semmitől!
2015. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ui:Apukád meg álljon a sarkára. Nem engedheti ezt meg.
2015. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Először is,apádnak jó lenne,ha leereszkednének a tökei.

Másodszor ez nem játék, egy 2-3 éves gyereknek épp akkor kezd kifejlődni a személyisége,hihetetlenül súlyos károkat,hosszantartó mély lelki sebeket okozhat neki anyukád.

Beszélj a testvéreddel, és apáddal,nehogy már így hárman ne tudjátok anyádat leállítani.

Ha nincs más,szólj olyan felnőttnek, akiben bízol,bár elég necces,senki nem akar ilyenbe beleszólni, belekeveredni.

Beszélj a suliban olyan tanárral, akivel jóban vagy.

Fogd meg a húgod kezét,és menjetek el az iskola pszichológushoz,ha van.

Ez nem játék, az egész felnőtt életetekre rányomhatják a bélyegét a gyerekkorban titeket érő, később feldolgozatlan traumák.

A 2 éves húgod ütlegelését pedig azonnal abba kell hagyni.

Kapd össze magad,és cselekedj!

2015. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
én ennyi idősen védtem az anyámat és az öcsémet apámtól,nem pedig gyakorin írogattam és vártam a csodát.állítsd le anyádat és ha megver és van nyoma, akkor menj dokihoz vetess látleletet és jelentsd fel 15 éves húgoddal együtt.Apád pedig semmivel sem jobb. Nem elég hogy nem tudja megvédeni a 2 gyerekét a nejétől csinált még egy 3.-at is, hurrá
2015. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez komoly dolog. Szólja az osztályfőnöknek, ha van a sulidba védőnő, orvos , ők elmondják mit lehet tenni. Elileg ha nyoma van nekik hivatalból jelenteni kellene. Ha 16 elmúltál mehetsz a családvádelemhez te is intézkedni. Ha olyan irány látleletet vetetni.
2015. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak úgy kíváncsiságból!

Miért lettem lepontozva?

Érdekelne, milyen hülyeséget írtam.

Mindegy,ettől még jól alszom.:D

2015. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!