Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan, hova és kihez tudok...

Hogyan, hova és kihez tudok SOS elköltözni lakbér meg minden nélkül Pestre azért, hogy a veszély az életemről eltűnjön?

Figyelt kérdés

Anyám elképesztően veszélyes az életemre. Azt mondja, 18 éves elmúltam és emiatt szarik rám. Magasan tesz arra, hogy beteg vagyok, zsarol engem, hogy vagy kimegyek a boltba (lázasan) vagy pedig nem lesz hajlandó fizetni a bérletemet. Eközben folyamatosan provokál, becsmérel és sérteget. Hajléktalanná akar tenni, pedig képzésre járok és tanulni akarok, de nem hagyja, mert mindig beül a számítógépembe és lesz*rja ezt is, hiába mondom neki. Ráadásul magában beszél olyanokat ami idegesít engem, mert engem sérteget.


Szeretem anyámat de el akarok itthonról menekülni, mert nem akarom Őt bántani sehogy. Elegem van a konfliktusokból. Nem ismerem a családjogi szarokat, de érzem és tudom, hogy anyámnak nincs igaza, mert mindig mindent megteszek és ő az aki szarik a dolgokra. És nem is tagadja...


2015. szept. 29. 13:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%
Paranoiásak vagyunk, hmm..? Már volt ez a kérdés, ott is rengeteg butaságot zagyváltál össze, vedd be szépen a gyógyszereidet és mindjárt jobb lesz.
2015. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Hozzám költözhetsz ingyen. De viszont minden nap takarítani fogsz, te fogsz bevásárolni a saját pénzedből amiből minden napra meg kell főznöd úgy, hogy még másik 3 emberre is legyen. Ha így is jó gyere.
2015. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

Ez nagyon messze áll a veszélyességtől. Nem is értem, mire gondoltál, amikor ezt írtad.


Jó reggelt, üdv a való életben. Vannak munkahelyek, ahova lázasan is be kell menned, mert külnben kirúgnak.

Munkát mindenki talál, aki keres. Csak válogatósak a munkakeresők. Mosogatni, kézilánynak bármikor elmehetsz, amíg tanulsz, addig eltart. Utána keresel másik munkát.


Ja, hogy neked kényelmesebb, hogy van valaki, aki eltart??? Akkor ne rinyálj!

2015. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%

18 évesen már a gyermekotthonokról és más kiskorúakat védő elhelyezésről lemaradtál, ráadásul oda komolyabb indok kell, mint hogy ha nem mész boltba betegen nem vesz bérletet.


Szerintem olcsó lakhatásra az a legjobb esély ha egy távolabbi város nappali tagozatos intézménybe jelentkezel ahol van kollégium, a csóróbb kolik díjai nem vágnak földhöz, ráadásul diákként (szerintem) egész jó eséllyel lehet valami diákmunkát találni.

Utána meg csak sikerül annyira összerakni az életed, hogy végzés után kifizess egy albérletet akár többedmagaddal.

Mondjuk akkor meg lehet a lakótárs barátnő válik hangoskodó, nem takarító, számítógépeltulajdonító tusfürdőtolvajjá. Nem egyszerű az élet.

Gyári munkára már most is van esélyed, hogy felvegyenek, ha van saját kereseted el tudsz költözni. Pénz nélkül semmi sem megy.

2015. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
Kezdj el diákmunkát keresni, akár titokban és tegyél félre némi pénzt, hogy pl 1-2 hónapra ki tudja fizetni egy szobát, és valakikhez betársulsz. Utána pedig menj át levelező szakra és vállalj főállású munkát.
2015. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13%
asddfasfd anyját annak aki lepontozott.
2015. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
Miért van, hogy kamuszagot hoz a szél?
2015. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

Te nem dolgozol. Anyád sem? 24 órában a géped előtt ül?

Ja jól sejtem, a netet is ő fizeti, mert neked nincs kereseted.


"Anyám elképesztően veszélyes az életemre."

Azt hittem, késsel és pisztollyal támad rád álmodban.


Sehova nem tudsz ingyen költözni azonnal. Illetve, igen, van egy tuti megoldás.

A Startapró megfelelő rovatában mindig sok helyen keresnek örömlányokat bentlakással, azonnali kezdéssel.

2015. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha annyira tanulni akarnál, megtudnád oldani. Én 18 éves korom óta magamat tartom el, és áprilisban készhez kapom a diplomámat (remélhetőleg). Senki sem segített, laptop-ot is részletre vettem, mekiből tartottam el az elején magam stb....
2015. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%
Kamu :-)
2015. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!