Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan, hova és kihez tudok...

Hogyan, hova és kihez tudok SOS elköltözni lakbér meg minden nélkül Pestre azért, hogy a veszély az életemről eltűnjön?

Figyelt kérdés

Anyám elképesztően veszélyes az életemre. Azt mondja, 18 éves elmúltam és emiatt szarik rám. Magasan tesz arra, hogy beteg vagyok, zsarol engem, hogy vagy kimegyek a boltba (lázasan) vagy pedig nem lesz hajlandó fizetni a bérletemet. Eközben folyamatosan provokál, becsmérel és sérteget. Hajléktalanná akar tenni, pedig képzésre járok és tanulni akarok, de nem hagyja, mert mindig beül a számítógépembe és lesz*rja ezt is, hiába mondom neki. Ráadásul magában beszél olyanokat ami idegesít engem, mert engem sérteget.


Szeretem anyámat de el akarok itthonról menekülni, mert nem akarom Őt bántani sehogy. Elegem van a konfliktusokból. Nem ismerem a családjogi szarokat, de érzem és tudom, hogy anyámnak nincs igaza, mert mindig mindent megteszek és ő az aki szarik a dolgokra. És nem is tagadja...


2015. szept. 29. 13:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%
Hogy lehet egy számítógéobe beülni?
2015. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
31%

" áprilisban készhez kapom a diplomámat (remélhetőleg)."

Ja biztos hogy nem nyelvi diplomát kapsz "készhez"

2015. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%
Elköltözni? Senkihez. Nem gondolod, hogy bárki el fog tartani... Menj el diákmunkára, és költözz el albérletbe, ha nem tetszik a mostani állapot. Csak mondom, hogy a felnőtt kor arról szól, hogy ha egyedül laksz kénytelen vagy lázasan is boltba menni, mert senki nem fog helyetted bevásárolni, és még a kaját is neked kell megcsinálnod betegen, esetleg mosni, vasalni, mosogatni is kell. És elárulok még 1 titkot: a saját pénzedből kell megvenni mindent, még a bérletet is. Sőt, lázasan még dolgozni is el kell menni. Ilyen esetekre találták ki a Panadol, Algopyrin, Rubophen, Coldrex, Neocitran nevű gyógyszereket.
2015. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
62%
Valóban, rosszul írtam le, igazad van. Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem. És valóban nem nyelvi diploma lesz :)
2015. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!