Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is elfogadhatatlan...

Szerintetek is elfogadhatatlan hogy egy 17 éves jótanuló lány suli után szokott pár órára találkozni a barátjával?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 19:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem elfogadhatatlan, sőt, ez teljesen normális mindaddig, amíg nem megy a tanulás rovására.
2015. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
17 éves,teljesen normális,hogy randizik.Amíg nem megy semmi rovására,addig miért baj?Ráadásul mikor randizzon,40-50 évesen,addig mg vonuljon zárdába?
2015. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szüleim szerint nem normális hogy bent maradok párszor egy héten suli után 2-3 órára, emiatt folyamatosan hangoztatják mikor itthon vagyok, hogy semmi se lesz belőlem, őket ilyenért gyerekkorukba már kidobták volna otthonról és még sorolhatnám.
2015. okt. 1. 20:13
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Föltalálták ugyan az erényövet, a vaginabevarrást meg a klitoriszkimetszést, de ezeket civilizált területeken nem véletlenül nem alkalmazzák. Úgy nem igazán váltak be. Én inkább csak attól óvnám, hogy ne minden nap másik "baráttal" barátkozzon.
2015. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%

Mennyi az a párszor 2-3 óra egy héten? (5?)

Szerintem te csúsztatsz!

2015. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

Előttem már leírták, egyetértek velük.

De azt remélem közölted azért velük, hogy bocsi később jövök haza, mert...

Azért érted, ne várjanak, aggódjanak, hogy mégis hol vagy, mikor már haza kellett volna jönnöd. 19 évesen is szoktam közölni, hogy később jövök, ha mást nem (sms, telefon) vagy pedig gondolják -max felhívnak vagy pedig sms-t küldenek, hogy minden rendben van-e.


Ők is voltak gyerekek, tinédzserek ugyan azt csinálták körülbelül, mint mi. Ugyan úgy csináltad hülyeségeket és minden mást is :D

Esetleg kissé régi vágásúak a szüleid :/

2015. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező:a kutya a szüleid bigott neveltetésében van elásva!Egyre vigyázz:majd 10-15 év múlva ne ezt add át a gyerekednek,mert amint teheti,le fog lépni,ha olyan a természete.
2015. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen normális. Mondd meg nekik, hogy téged nem kell kidobni mert menni fogsz magadtól ha ennyire nem tetszik nekik.
2015. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Great Saiyagirl válasza:
37%
Valószínűleg csak attól tartanak, hogy a párkapcsolatod rossz hatással lesz a tanulmányaidra, vagy akár még rosszabb, hogy tini anyuka leszel. Csak győzd meg őket arról, hogy nem lesz semmi gond, hogy a barátod rendes srác és a kapcsolatotok nem fog a tanulás rovására menni. Próbáld megoldani ezt a helyzetet higgadtan a szüleiddel és nem pattogva, követelőzve. Kérd őket, hogy adjanak egy esélyt, hogy be tudd bizonyítani, nincs mitől tartaniuk.
2015. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

#6 vagyok

Töröltem a szöveg közepe körül, majd átírtam, így kissé nehezebben érthetőre sikerült.

*ha mást nem küldök nekik egy sms-t, vagy felhívom őket


És igen, kissé kevés adattal szolgáltál, amiből a szituáció sem derült ki. Ahogy az sem, hogy teljesen őszinte vagy-e :D Néha még magunknak bevallani sem egyszerű :)

2015. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!