Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég izmos lány vagyok alkatom...

Elég izmos lány vagyok alkatomból adódóan is (pl. szorítóerőm 48 kg csak jobb kézre) ha erre rágyúrnék az mennyire lenne elfogadhatatlan a másik nemnek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,167 cm magas és 60 kg körül
2015. jún. 6. 08:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy elfogadhatatlan lenne.

Mármint senki sem tetszik mindenkinek.. egy nő sem tetszik minden férfinak (az egész férfinemnek) ha másért nem is, hát vannak melegek.


Mondjuk nem értem miért szorítóerődet fejlesztenéd, de ez sok férfinál (nálam is) kb. utolsó szempont, nem ez alapján ítélnénk meg :)

2015. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
A szorítóerő nem sokat használ, esetleg eresebb lesz tőle a szerszám.
2015. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
15 kilót emelek intim súlyzózással, most hogy így szóba hozta 2. válaszoló, én benne vagyok (challenge accepted)
2015. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Nem kicsit rossz poén vt a 2-es válaszom, nem akartam megbántani a kérdezőt, elnézést.

Köszi 3-as, de én elállnék a kihívástól.

2015. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Kinek mi rossz poén. Ha már a saját viccünk nem tetszik, az legalább komoly önkritika, ami lehet jó ha van.


Én azért a poén kedvéért még kitartok, szóval 48 kiló.. nehogy kiderüljön, hogy a kérdező balkezes, és úgy meg 68 kilót szorít, az picit már ijesztően hatna még nekem is.


Apropó, én múltkor 2 kézzel összenyomtam egy mérleget, ugye így nem igazán szerencsés a fogás de.. hát igen, azért csak 70-75 kiló sikerült. Kíváncsi vagyok egy normális szorítóerő mérővel milyen lenne. Legalábbis most már hogy így szóba került, kíváncsi lettem : D

2015. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem szorítóerőre mennék rá,minden másra.
2015. jún. 6. 11:15
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Viccet félretéve, nagyon sok férfi szereti a sportos lányokat. A női hormonrendszerrel olyan igazán maszkulin nem igazán lesz egy nő, de ha valaki mégis ilyen alkat, kb. pont akkora esélye van normális párt találni, mint bármely más, nem szélsőséges alkatú nőnek (tehát nem túlhízott, nem túl anorexiás lánynak).


Szerintem.


Nyilván lesz sok férfiember, akinek tetszel és tetszeni fogsz, nem itt van a lényeg, a sportos lányok egyébként szépek, de ez már a saját szubjektív nézethálóm. Sosem volt kimondottan edzett, fitnesz-girl típusú kedvesem, sosem volt meghatározó szempont mindez. De tök jó, ha erős alkatod van, nyomj valami küzdősportot is, és ha az braziljitsu vagy judo, akkor az szerintem baromira szexi, éppenséggel még azt is tudom, hogy nem csak az én szememben.

2015. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
A 90 kilós 180 magas nagydarab marha haverom is ennyit szorít. Én is ennyit szorítok csak bal kézzel. Mi a titkod?
2015. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Szteroidok nélkül nem fogsz "túl izmos" lenni, nyugi, nő vagy. Jól fogsz kinézni.
2015. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)Nyolcas,egyszerűen 'kell',hogy legyen,igénybe van véve,nem városi életmódot folytatok.
2015. jún. 6. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!