Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is elfogadhatatlan...

Szerintetek is elfogadhatatlan hogy egy 17 éves jótanuló lány suli után szokott pár órára találkozni a barátjával?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 19:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A férjem 17 , én 18 éves voltam mikor összejöttünk. 1 hónap után minden este jött hozzánk, fél év után meg már minden este ott is aludt. Szóval nem értem a szüleidet miért baj ha heti párszor találkoztok. Hány ismerősöm van akinél már 12-14 évesen ott aludtak a pasik. Meg hazudoztak, beugrott az ablakon, barátnőnél aludt és közben a pasiknál. Te ehhez sehol sem vagy, és semmi rossz vagy bűnös dolgot nem csinálsz. Nem hazudozásra biztatlak de ilyen szülőknek sajnos hazudni kell valamilyen szakkört. Szerintük akkor zárdába kellene vonulni, nem? Mikor randiz ha nem 17 évesen?

28/N

2015. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

mi 17 évesen jöttünk össze, pont a felsőfokú nyelvvizsga és az előrehozott érettségik előtt pár héttel. mivel kolisok voltunk, gyakorlatilag suli után minden percet együtt töltöttünk egészen a takarodóig, de állítom, hogy nélküle nem sikerültek volna ilyen jól a vizsgáim. kikérdezte az érettségi anyagot, csak angolul volt hajlandó velem kommunikálni, stb. Jaj, a régi szép idők :)


Szóval nem azt mondom, hogy minden 17 éves biztosan nonstop tanul együtt, negatívan is elsülhet a dolog, de hogyha értelmes, felelősségteljes emberként álltok a dologhoz, akkor teljesen mindegy, hogy 3 vagy 8 órát töltötök együtt, meg hogy heti hány napban. itt sokkal nagyobb a személyiségi tényező. gyakorlatilag már szinte felnőtt vagy, pont a párkeresés időszakában, hát hajrá.

2015. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
17 évesen már mindenki ezt csinálja.
2015. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!