Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is elfogadhatatlan...

Szerintetek is elfogadhatatlan hogy egy 17 éves jótanuló lány suli után szokott pár órára találkozni a barátjával?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 19:50
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hétköznapokon maximum 3 nap fordul elő, hétvégente pedig csak egyszer. Jó jegyeim vannak, nem megy a tanulás rovására.
2015. okt. 1. 20:31
 12/23 anonim ***** válasza:
65%

én is 17 évesen ismertem meg a barátomat. ahogy tehettük találkoztunk, sokszor reggel suli előtt, és suli után is.

hétvégén az egyik napot mindig együtt töltöttük ezen felül.

ennek ellenére meglettek a nyelvvizsgáim , kitűnő érettségit írtam, felvettek egyetemre stb.

aki akar tanulni megoldja. engem nem hátráltatott semmiben,inkább motivált,hogy gyorsan tanuljak meg és találkozzunk..

mielőtt megismertem volna, előtte meg mindig halogattam a tanulni valókat..

de ez én vagyok, tudok olyat aki korábban kitűnő volt, majd lett pasija és leengedett olyan 3-as szintre.

2015. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem az a lényeg, hogy szólj nekik előre, hogy másnap később érsz haza x órával.
2015. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
5%
Nem olvasom végig a kommenteket, de szerintem (is) atttól tartanak, hogy egy esetleges szerelem miatt romlanak a jegyeid. Ezt azért mondom, mert van egy híresen jól tanuló oszt. társam, akinek a teljesítménye hirtelen elindult a lejtőn... Ez kb. 1 hét alatt. Ennyire gyorsan meg nem indul meg egy "elhülyülés"...
2015. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%
Hát annó 3 éves volt a szakmunkás, végeztem és összeköltöztem a párommal. Egyszerűbb volt, mint az albérlet. Szüleim 50-kmre laktam,mint ahol munkahelyem lett. Nem voltam még 18 éves. Le is érettségiztem estin, azóta lett főiskolai diplomám, és meg egy középfokú sulim. A szüleink idejében, és a most 40-45 évesek körében ez nem furcsa. (Saját gyereknél "elfelejtik" ők mit csináltak annyi idősen). Persze változott a világ, a sulik hosszabb ideig tartanak, sokan még 20 évesen érettségiznek, kitolódik a gyerekkor. Azonban azért alapban egy 17-18 éves nem gyerek már annyira, vagy nem szabadna annak lennie, hogy vita legyen azon, hogy 2-3 órát a barátjával van. Persze ha megmondja hol van, nem csak várják haza és azt sem tudják mikor kellene haza érnie.
2015. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Amikor volt barátnőm hetente 6 napot együtt töltöttünk.
2015. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

Fura dolog amit írsz. A szüleid kb. olyan idősek mint én, és tisztán emlékszem, hogy már 14 éves koromban bandáztunk, találkoztunk lányokkal, hétvégén diszkó, koncert, mozi, minden volt. Szóval lényegében azt csináltuk, mint most ti. Egyszer-egyszer én is meghallgattam apámat amint szónokolt a csavargás ellen, és utáltam is rendesen olyankor.

A szüleid gondolom hasonlóan nőttek fel, majd egyszer kérdezd meg, hogy mikor kezdtek el randizni egymással! :D

Egy biztos, én már nem fogok szónokolni a gyerekeimnek, sőt inkább örülök, ha néha kimozdulnak itthonról.

2015. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
76%
A lepontozós anyátokat ti büdös csicskák :)
2015. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit dolgoznak a szüleid?

2015. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog.
2015. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!