Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimnek csalódás vagyok....

A szüleimnek csalódás vagyok. Megoldás?

Figyelt kérdés
Igazából ez egy hosszú történet, de mindegy. Szóval, 13 éves vagyok, a legfiatalabb a családban. Sosem kaptam elég figyelmet, eléggé antiszoc vagyok és a szüleim, nővérem állandóan a hibát keresik bennem. Jó tanuló vagyok, de ezt természetesnek veszik, nem dícsérnek meg semmi ilyesmi. Az anyám állandóan rajtam vezeti le a feszültségét. Ne verésre gondoljatok, csak üvöltözik velem, vagy a fejemhez vâg valamit. Régebben.. nos öngyilkos akartam lenni, de a nyár jót tett. De ma azt mondta, hogy szégyenkeznek miattam ( mert keveset beszélek, zárkózott vagyok), és ez rosszul érintett. Nem tudom meddig bírom. Valaki ötlet? Mit tegyek?
2015. okt. 3. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sz*rd le
2015. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Apukam is ezt mondja, mert mig o 'cikinek' 'szegyelnivalonak' tartja a csendessegemet -ami amugy itthon van csak- addig mashol hatarozottnak es kemenynek latnak. Kinek mi. A ketto most nem fugg ossze, mert a tolteleket nem irom le. Bocsi az ekezet hianyert.
2015. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
El fog múlni, meglátod, felnőssz s ott hagyod őket a francba. Ha ordít egyik füleden be s a másikon ki, ne legyél öngyilkos semmiért s senkiért!!! anyukádék szégyellhetnék magukat, hogy ilyet mondtak neked, nem lehet mindenkinek szófosása, nem baj az, ha csendes vagy!! Nincsenek barátaid akikkel jól elbeszélgethetnél?
2015. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan olyan szülők, akiknek soha semmi nem elég jó.Amint felnőssz, menekülj!Nem veled van a baj, hanem velük, mert tönkretették az önbizalmad.Tényleg szard le, minél hamarabb, különben nekik köszönhetően valóban egy szerencsétlenség leszel!
2015. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szülők, akik ahelyett, hogy megismernék a gyerekeik képességeit és segítenének a legjobbat kihozni belőlük, a saját álmaikat szeretnék a gyerekkel megvalósítani (csak úgy magától, függetlenül a gyerek képességeitől és hajlandóságától).
2015. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik füleden be, másikon ki. Mire felnősz, hátat fordíthatsz nekik tiszta lelkiismerettel.
2015. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, próbálom figyelmen kívül hagyni, de elég nehéz.
2015. okt. 3. 20:58
 8/14 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim de őket ez nem nagyon érdekli.
2015. okt. 3. 21:02
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Itt kik osztják a tanácsokat? 15 évesek?

Sz.rd le, oh, hogyne, egy 13 évesnél ez aztán nagyon egyszerűen megy, ha egyáltalán igaz a sztori.

2015. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Ugye tudod hogy nincs igazuk?

Ugye tudod,hogy jó a tanulmányi eredményed, inkább büszkének kellene lenniük rád.

Ugye tudod, a zárkózottság nem szégyen.

Tessék felemelt fejjel járni,nem benned van a hiba!

Nyilván van benned egy megfelelési kényszer a szülők felé,amit nem lesz könnyű levetkőzni, de idővel kénytelen leszel.

Nekik kellene lenniük egy iránytűnek számodra,sajnos nem azok.

Tedd a dolgod, tanulj továbbra is rendesen,és ahogy tudsz, húzz el otthonról,mást nem tehetsz.

2015. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!