Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg vannak olyan családok...

Tényleg vannak olyan családok ahol 1-2 gyerek van és nem kapnak egy fillér zsebpénzt sem?

Figyelt kérdés
Ahol 3-4gyerek van azt megértem,de ahol 1-2van ott azért valamennyi csak beleférne?
2015. okt. 4. 10:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Nalunk is igy volt, nem fert bele. De nem is tartottam ezt fontos dolognak.
2015. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk belefért volna, de nem kaptam. Nem is hiányzott. Ha valami kellett / valamire vágytam, megbeszéltük. Persze, volt, amit nem vettek meg nekem, megbeszéltük, miért nem, de általában igen.
2015. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Én szóltam, ha kellett valamire, de havi fix nem volt nálunk se.
2015. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
mi se kaptunk zsebpénzt, ha a ciponk talpa levált vettek nekunk, ha kinottuk a ruhát akkor kaptunk...nem kellett zsebpénz. ha fagyizni akartam menni, adtak 200 ft-ot és annyi. ha a boltban megláttam egy koromlakkot, vagy ruzst, azt megvették...tényleg nem volt miért zsebpénzt adni.
2015. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%
Én sem adok zsebpénzt a gyerekeknek. Ha valami kell nekik, szólnak, persze az ételért, ruháért nem kell külön szólni. Mikor megyek a boltba, megkérdezem őket is, kell-e nekik valami. Nincs miért külön pénzt osztogatni.
2015. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
Nyilvan van ahol nem jut, van ahol meg nem tartjak fontosnak.
2015. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk nincs olyan, hogy ez éppen kinek a pénzéből volt... Egy család vagyunk, ha valami kell, akkor kérek pénzt a szüleimtől, szinte mindig adnak, ha nem, akkor túlélem :D
2015. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%
Én se kaptam soha zsebpénzt, ha kellett valami, akkor megbeszéltük és vagy kaptam rá pénzt, vagy nem.
2015. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Én 20 éves lány vagyok, és nálunk sem volt soha havi zsebpénz, ha kellett valami megbeszéltük és ha volt rá pénz megkaptuk ha nem akkor nem. Mi ketten vagyunk testvérek. De amikor dolgok, szoktam adni az öcsémnek zsebpénzt ... :)
2015. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
79%

#5


Nincs miért külön pénzt osztogatni."


A zsebpenz nem a penz osztogatas celjat szolgalja, hanem, hogy a gyerek idöben tudjon gazdalkodni, azzal az adott összeggel, ami rendelkezesere all.

... vagy felnöttkent is a zanyuhoz meg a zauhoz menjen, ha kell neki valami???

2015. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!