Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy ne sírjam...

Mit csináljak hogy ne sírjam el magam?

Figyelt kérdés

Anyukámnak meglepetés bulit szervezünk és mivel van tehetségem hozzá ezért énekelek is neki.Csak hát anyukám már egy anyák napi idézettōl is elsírja magát ha az egyetlen gyereke mondja.....és nyilván ha látom hogy sír vagy könnyezik ráadásul érzékenyebb fajta vagyok...Mit csináljak h ne sírjak/suklojon el a hangom?Ne nézzek rá amikor neki énekelek vagy mi?Köszönöm szépen elõre is a segítséget!!!

A negatív kommentelõk kèrem kíméljenek hiazen nekem senki ne mondja hogy nem fontos neki az édesanyja/õ nem érzékenyül el mikor a számára a világon legfontosabb személy is mert mindenkinek van (vagy sajnos csak volt)egy olyan ember aki a legfontosabb neki....

15/l



2015. okt. 6. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez benne van a pakliban. Vagy énekelsz és vállalod a sírást, vagy nem énekelsz. Az nem megoldás, hogy nem nézel rá, hiszen ő rád fog nézni és ezt várja tőled is.
2015. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
45%
Szerintem csak fokozná a hangulatot ha mindketten elsírnátok magatokat :D jó, az ének részébe eléggé belerondít a dolog de érzelem ügyileg nagyon ott lesz
2015. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét válaszolónak❤❤❤❤
2015. okt. 6. 20:08
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi gond azzal, ha elsírod magad. Nézz rá nyugodtan! Szép gondolat a meglepetésbuli.

Hajrá!

2015. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is rettentő könnyen elsírom magam, egy apró meghatóbb dologtól is. Ami talán segít, az az, ha olyankor hirtelen felfelé vagy fénybe nézek. Valamennyire enyhíti a dolgot, vagy kicsit eltolom vele. De az se baj, ha elsírod magad. Sőt, annak is meglesz az igazi szépsége. De arra jó, hogy picit te is eltold, mármint hogy kicsivel később jöjjön rád a sírás, pl a dal közepén vagy végén, ne az elején.
2015. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Az a sírás, nem olyan sírás.

Örömében sír és ezzel nincs gond.

2015. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi nagypapánk szülinapján énekeltünk és ugyanettől fèltem. Nagypapàm, nagymamám, anya, apa, szinte mindenki sírt, de valamiért én nem tudtam, csak a dal végén :) pedig általában minden apróságon sírok, elérzékenyülök, de akkor éneklés közben csak hatalmas örömöt éreztem és csak a végén tört ki belőlem.

Mindenesetre nézz rá anyukádra, nem is biztos, hogy sírni fogsz, ha meg mégis, akkor azzal sincs semmi baj, aranyos lesz :)

2015. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én hiperérzékeny vagyok, ezért nem énekelnék.


Anyák napján volt mindig az egyik osztálytársam, aki mindig elbőgte magát, aztán az anyja is bőgött, és az egészet elbarmolták.


Mondom, ha én énekelnék anyukámnak, már ha a mikrofont a kezembe venném, elkezdenék sírni. Ezért nem teszem. Ha vállalod, embereld meg magad.

2015. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!!

Mindegyik válasz nagyon hasznos volt!

2015. okt. 7. 17:26
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

De jó egy ilyen kérdést olvasni...

Mit is mondhatnék?

Semmi baj azzal, ha éneklés közben elsírod magad!

Ezek az öröm könnyei,kifejezik az anyukáddal való közeli kapcsolatod,mély érzéseid,a felé irányuló szereteted,nincs ezzel gond.:)

Bátorság ;)

2015. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!