Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben mit lehet tenni?

Ilyen esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak 1 éve. Én anyámnál éltem a kistestvéremmel. Nemrég anyám kidobott bosszúból mivel az apámmal tartottam a kapcsolatot.(a dolgaim dobálta az utcára) Párszor voltam ott a személyes tárgyaimért és néhányat megkaptam,de nem mindet. Pl:ágyamat,ágyneműmet,biciklim ..stb nem

Jeleztem neki hogy melyik napon szeretném elvinni ezeket,de ő ki se jött mikor csörgettem. Viberen írja a mocskolódásait szokásához híven.(k****z stb)

Többek között azt is írja hogy nem adja ki a dolgaim.Apám nem láthatja a testvérem,régebb óta indított eljárást ellene.De így mostmár én se láthatom,hogy nem lakom ott. Mit tehetnék? Rendőrség?



2015. okt. 8. 18:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazad van,nem ismersz.
2015. okt. 15. 19:44
 12/13 A kérdező kommentje:
És egyebkent képzeld el hogy tanulok és megcsinálom mindig az otthoni munkákat. Nem mindenkinek az internet az élete.
2015. okt. 15. 19:47
 13/13 anonim ***** válasza:
23%

de nem ám.

nem itt próbálja mindenki megoldani a családi problémáit, és ismeretlenektől érdeklődni, félinformációk megadásával, úgy, hogy a másik fél véleménye nem ismert!

igazad van, nem ez a jellemző. szerencsére.

2015. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!