Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleimet miért zavarja...

Szüleimet miért zavarja annyira, hogy fiú létemre nem szeretem a focit?

Figyelt kérdés
Apám nagy foci drukker és az egész család úgy általában. Engem viszont egyáltalán nem érdekelt a futball soha életemben. Nincs vele bajom ha más nézi csak nekem ne kelljen. Szüleimet(apámat főleg) kifejezetten zavarja, hogy engem nem érdekel a foci. Többször a fejemhez vágja, hogy hát "ebben se ütöttem rá" meg hasonló baromságokat. Már kezdem azt hinni, hogy ők nagyon primitívek, vagy tényleg bennem van a hiba? 19/F vagyok.

2015. okt. 8. 21:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Én se értem mit lehet abban a hülye fociban ennyire szeretni. Talán azért zavarja mert nincs kivel meccset néznie.
2015. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Vágj vissza! Kérdezd meg a szüleidet, biztos az apád-e az apád! :-) Komolyra fordítva lehet, hogy tényleg primitívek. Miért kellene, hogy a gyerek a szülő fiatalabb mása legyen akár külsőleg, akár belsőleg?
2015. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%

én sem értem, mit esznek a focin. én ugyan lány vagyok, de sem az öcsém nem szereti (nem érdekli), és van egy csomó fiúhaverom, akit hidegen hagy (vagy egyenesen utálja).


"hát ebben sem ütöttél apádra" mondd meg neki, hogy értelmesebben is el tudod ütni az idődet, mint hogy embereket nézz, ahogy kergetik a labdát egy mezőn :)

2015. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Engem sem érdekel a foci. Unalmas és nem látom értelmét. És az, hogy kimennek egy meccsre szarrá vertni magukat, mert ők szeretik a focit.. Hááát f@$Zság a köbön. Van-e esetleg valami már hobby-d? Pl.zene. Mha tudsz zongorázni csak játsz el Neki egy darabt és mondd hogy csinálja utánad. 😁 15/F
2015. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Miért kellene a hobbinak öröklődnie? Hajajj... Ez a gondja veled? Hiába no, ha valakinek nincs elég baja, csinál. Bár egyesek akkor is csinálnak a semmiből, ha van bajuk, én hedonista vagyok, ezt nem tudom megérteni... Plusz tudom, hogy az ember gyermeke egy különálló lény, nem pont olyan, mint a szülei (nehéz is lenne, a szülők sem egyformák).


Sajna vannak ilyen emberek. Sőt. A fogyókúrásban vannak olyanok, akik szerint egyetlen speckó étrenddel lehet vagy érdemes csak fogyni és mindenkinek úgy, annyiszor és annyit kell ennie, mint nekik. Nem értem, de egyesek elég merevek egy csomó dologban, amiben pedig nem kéne, mert nem vagyunk egyformák s nem Egy Igaz Út létezik...

2015. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például az amatőr csillagászat a hobbim, de megértem, hogy a környezetemet hidegen hagyja. Az a véleményem, hogy tényleg primitívek.
2015. okt. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 BringaManó ***** válasza:
53%

A főkérdés egy kicsit mást sugall, mint amit utána a leírásod:

úgy tűnik, hogy nem az zavarja a szüleidet, hogy "_fiú_létedre_ nem szereted a focit", hanem hogy _azt_ nem szereted, amit ők szeretnek.

(a többiek is inkább erre a vonalra reagáltak)


persze akármelyik is a fő bajuk, mindenképpen gázos kicsit... biztos nem benned van a hiba (emiatt legalábbis). persze a lényeg mindig az, hogy ki hogy kezel egy helyzetet. ezek szerint ők nem túl jól, de azért "kettőn áll a vásár": ne zavartasd magad túlságosan, ne szívd mellre a beszólásokat, és akkor nincs belőle konfliktus. :-) ha ez az öröme apádnak, hogy ezen élcelődik, akkor hadd élcelődjön... :-)

(gondolom, annyira azért nem súlyos a helyzet, hogy kötelező lenne focizni járnod, vagy nézned a tévében...(?) :-)

2015. okt. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudják elképzelni, hogy az amit ők annyira szertnek, teged ennyire nem érdekel


Sezribtem ennyi a baj.. Nem konkrétan a foci( én sem szeretem.lsosem értettem mi az érdekes abban, hogy x ember rohangál egy bogyó után.....mármint játekból otthon ok... De meccs, meg főállás.. Egy vicc sztem... De mindegy, szerencsére nem nekem kell űzni, és nézni sem)

2015. okt. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek mindig a sajat ertekrendjuket tekintik a mervadonak, es ugy gondoljak, hogy masok is eszerint kell eljenek (es minel primitivebbek, annal jobban kardoskodnak mellette)...


Ugyanigy peldaul egy vallasos szulo keptelen lenyelni, ha a gyereke nem hisz Jezus megvalto aldozataban, meg tudom is en miben.

2015. okt. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem azért van benned a hiba, mert nem szereted a focit. Azért van, mert felhúzod magad az értetlenkedésükön, és legfőképpen azért, mert emiatt primitívnek tartod a családodat.
2015. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!