Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Már nagyon...

Mit csináljak? Már nagyon elegem van! Lány vagyok, már itt vagyok 17 lassan és anyám nem engedi, hogy vegyek magamnak egy új telót, ráadásul nem is az ő pénzéből lenne! . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy tudom szülő nélkül kiskorú még nem vehet telefont. De én akarok mert jelenleg van egy 4 éves és már minden baja van. De egyszerűen nem akar velem eljönni. Mit tegyek vagy mit mondjak neki? Kérlek segítsetek! :(

2015. okt. 8. 22:35
1 2 3 4 5
 41/49 zombienyul ***** válasza:
"Részletre nem fogsz telefont kapni semmilyen szolgáltatótól" bocsánat kihagytam, hogy előfizetés nélkül.
2015. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyen lakom (községbe- másnéven falu),ahol nincs luxus bolt,h telefont vegyek vagy más cccot..de fogom magam fel ülök a buszra és elmegyek a városba és megveszem magamnak!!
2015. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
84%
Összegzem. Egy nagyképű, 16 éves kamasz vagy, akinek nincs pénze megvenni egy olyan telefont, amire semmi szüksége a szülei szerint. A barinők előtt nincs mivel felvágni, diákmunkázni nem akarsz, a városba egyedül képtelen vagy elmenni, és ezért nagyon eleged van. Brühühü...
2015. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
8%
Birom mikor allitolag felnott emberek azzal toltik ki az unalmas eletuket hogy feljonnek ide es kotekednek gyerekekkel... es meg ok mondjak hogy a gyerek szanalmas :DDD kerlek ti veszekedtek egy 17 eves lannyal nezzetek mar magatokba ,csak egy normalis kerdest tett fel nem kerdezte hogy mit gondoltok rola:) (meg mielott belekottok a helyesirasomba meglehet erteni a mondandomat , ha meg nem akkor egy fogyatekkal elo ember lehetsz :))
2015. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%

Igazat adok az utolsó kommentelőnek. Nem értem egyesek miért gondolják, hogy itt a kérdező jellemét kell elemezgetni. Kiírt egy kérdést, próbáljunk meg arra válaszolni, és nem vagdalózni..

Kérdező: Menj be a városba, vedd meg a telefont egy összegben, és kész is. Szerintem ahhoz nem kell felnőtt kíséret sem.

2015. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Kapott normális válaszokat. Az más dolog, hogy ő kezdett el bunkózni a válaszolókkal.

Ráadásul kiderült, hogy egyedül életképtelen. Ugyanis nem bír egyedül bemenni a városba, de még az internetet sem tudja használni.

Bár gondolom ő valami új, több 100ezres készüléket akar. Ilyet én sem engednék neki.

2015. okt. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
95%

"De azért egy faluból nem 5 percenként indul a vonat vagy a busz. És nem olcsón..."

Aha...és gondolom "faluban" helyben van a gimnázium, munkahely, szórakozási lehetőség, és véletlenül sem jár be az ember városba. Minden van, kaja, pia, ruha, csak telefont nem lehet venni....és minden falusi öregkorában is azt meséli majd a gyerekeinek hogy "emlékszem, mikor felmentem a városba telefont venni"...Ugyan már.

2015. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Egyetértek egyik válaszolóval. Nem kötekedni kell a 17 éves lánnyal, hanem megfelelő választ adni.

Kedves kérdező részletre ne vegyél telefont. Inkább menj be egy használt GSM boltba és ott vegyél. De én inkább a vaterás vagy más (Prohardver/apró) apróhirdetést javaslom, mert ott még olcsóbb mint egy használt boltban. Ott pedig lehetőleg a személyes átvételt ajánlom.


Hülyeség a részletfizetés. Én egy összegben vettem meg a telefonomat 45.000-ért használtan, ami újan 100 ezer forint. Persze ehhez össze kell gyüjteni rá a lét.

2016. febr. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
kapott nem 1 normális választ erre ő olt le másokat...nyilván ez normális ugyan már.
2016. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!