Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám össze-vissza hazudozott...

Anyám össze-vissza hazudozott rólam és önmagáról a mostani pasijának, aki emiatt őt egy szentnek tartja én meg a család életének megkeserítőjévé léptem elő. Mit tehetnék? Tálaljak ki neki?

Figyelt kérdés

Nem rég vannak együtt, a pasi csak most kezd hosszabb időkre, 1-1 napra átjárni hozzánk, szerencsére ilyenkor alig látom, de ha mégis összefutunk, mindig van valami epés megjegyzése, amit egyre kevésbé tudok szó nélkül eltűrni.

Anyámmal már próbáltam beszélgetni és megpróbáltam kideríteni, hogy miért hazudozott össze mindent, de most mindent rózsaszín felhőben lát és csak az számít neki, hogy a kanja minél jobbnak lássa őt.

Nyilván előbb-utóbb kiderülnek a hazugságok, de jobban örültem volna, ha anyám mondja meg neki és nem nekem kell felvilágosítanom.


2015. okt. 10. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Hany eves vagy?

Rólad miket mondott?

2015. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem, hogy a saját lakásotokban, ha elmegy melletted, vagy "összefuttok", akkor miket szól be? Ő egy vendég még nálatok.
2015. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miket hazudott? Hány éves vagy?
2015. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétabban? Miről hazudott?
2015. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!