Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bíznak bennem a...

Miért nem bíznak bennem a szüleim?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és a szüleim (főleg anya) nem engednek semmit...nem járhatok sehova még a suli melletti ebédlőbe se pedig az 10 méterre van a sulitól...sokszor úgy gondolom, hogy csak azért csinálja, mert félt, de ez egyáltalán nem úgy tűnik...7.-be lett volna egy út Angliába, de nem enged el és folyamatosan rémtörténeteket mesél, hogy mi rossz történhet velem!!! Apukám még megengedné, de mivel anya nem engedi ezért ő se! Azt mondják, hogy talán majd gimitől járhatok egyedül, de nem biztos.Van egy húgom aki 2 évvel fiatalabb nálam és őt nehezen, de elengedték Balatonra 1 hétre...Én semmi olyan rossz dolgot nem csináltam ami erre okot adna... A húgom sokkal több rossz dolgot csinál,de ő benne jobban bíznak...Szerintetek miért nem bíznak bennem a szüleim?

#megbíznak #szűklők
2013. máj. 20. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én így voltam 15 éves koromig. Míg el nem kerültem kollégiumba :D
2013. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
:O
2013. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert féltenek.


Csinálj olyan dolgokat (persze a józan ész keretein belül) amiket amúgy nem csinálhatnál, és meséld el nekik. Emlékszem, hogy mikor itt-ott voltam bulikba és mindig jöttek a telefonok, hogy jajj hol vagy stb, megmondtam nekik, hogy buliba, majd megyek. Ezt párszor kellett eljátszanom és soha többet nem kérdezték, hogy merre megyek.

2013. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Erre inkabb nem mondok semmit :0 szerintem azert engedik el a hugodat mert o a kedvenc ezzel nem akarlak megbantani!:)eddig engem sem engedtek el sehova de keztel elfogadni h felnottem megha egy kicsit akkor is!meg azt h nem zarhatnak be!


L/13

2013. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12 éves vagy?
2013. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

12. Evesen ense csodalkoznek viszon pont most vagy abban a korszakodban h te mar felnottnek erzed magad,de hidd el meg nem vagy az:) nem

Bantasbol,de en is igy voltam


L/13

2013. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4-es!13 vagy, nem nőttél te fel :D Ne nevettess...
2013. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet velem.
2013. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6. Te már csak tudhatod :D az az 1 év nagyon sok ,jót nevettem rajta ... Am kérdező törődj bele idővel jobb lesz

20/l

2013. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gyémántlány ***** válasza:
A szüleid féltnek téged,ami teljesen normális. Az egyetlen dolog,amit tehetsz,hogy engedjenek a pórázodon,hogy bebizonyítod nekik,hogy intelligens ember vagy,aki vigyáz magára,és nem csinál butaságot. Ehhez sokat beszélgetned a szüleiddel,és felelősséget vállalnod a tetteidért. Ha látják,hogy kezdesz felnőni,és rájönnek, milyen értelmes gyerekük van,biztosan több mindent fognak engedni neked. :)
2013. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!