Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális, hogy anyám...

Mennyire normális, hogy anyám próbál beleszólni a szexuális életembe?

Figyelt kérdés

Amióta elveszítettem a barátommal, azóta elég sokat vagyunk együtt. Kb. mindig, ha találkozunk, akárhol.

Meg sokat alszunk egymásnál.

Anya ma hallotta, amikor az egyik barátnőmnek mondtam, hogy kicsit megváltozott a kapcsolatunk természete és ezen fennakadt. Nem akartam nagyon részletezni, hogy ez mit takar, csak annyit mondtam, hogy sokat vagyunk együtt és kevesebbet kommunikálunk.

Erre közölte, hogy ez ribis viselkedés, mert egy párkapcsolatnak nem erről kéne szólnia. Felidegesített, mert amúgy 0 rálátása van erre és mondtam, hogy ne adjon úgy tanácsokat, hogy a házassága romokban, mert már kb. azt mondta, hogy szakítsak a barátommal, mert ez nem kapcsolat így.

És nem érti, hogy hol a probléma itt.

De most komolyan, szerintetek az normális, hogy egy szülő beleszóljon a közel 18 éves lánya nemi életébe?


2015. okt. 18. 22:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%
ha 12 vagy, akkor jogosan szól bele, ha 16 akkor már kevésbé
2015. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
#10, az embert a "csak jót akaróktól" mentse az ég, a többieket le tudja kezelni maga is...
2015. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%

Most akármit mondok erre, le leszek pontozva. Szerintem ez teljesen érthető, és igazad van neked is és anyudnak is. Ha nekem egyszer lesz egy kamasz gyerekem, tudom, hogy majd én is beleszólok minden mozdulatába, mert az anyák ilyenek. De még mindig jobb, mintha azt mondaná, hogy tesz rá, kivel, hol és mit csinálsz. Még nem vagy nagykorú, szóval ő felel érted, van joga beleszólni, akkor is, ha már 17 elmúltál. Nyilván féltés is van benne, ő is volt ennyi idős, meg mint írtad, romokban a házassága, ez is kihat erre. Amíg vele élsz, addig meg muszáj lesz mindezt elviselned. De megértelek téged is, ennyi idősen már mondhatni normális ez, régebben már 14 évesen szültek is.

Én már 21 vagyok, de még mindig minden lépésemet tudni akarják a szüleim, mert nekik még a kislányuk vagyok, úgy is, hogy már az ország másik felében lakom és havi egyszer járok haza pár napra. Sokszor zavar, belátom, de tudom, hogy csak jót akarnak, mert ilyenkor követi el az ember a legtöbb és legnagyobb hibákat, mikor azt hiszi, hogy már akkora felnőtt, de lélekben még gyerek. Már 20 voltam, mikor elvesztettem, az volt az első "kapcsolatom". Aztán mikor kiderült, hogy ennek a fiúnak csak addig kellettem, akkor még mondtam a szüleimnek, hogy miért nem próbáltak meg róla jobban lebeszélni, ha annyi más dologban ők akarnak helyettem dönteni.

2015. okt. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%

Én a szerelmet szinte csak a szerelmeskedésben tudom megélni, és egy kapcsolat 70%-át teszi ez ki nekem.

Anyukád nem tudom, hogyan érez szerelmi téren, de hogy veled kapcsolatban ellenséges, ahhoz annak semmi köze nincsen, hogy neki mi a jó.

2015. okt. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem a szexszel van a baj, hanem azzal, hogy mindenkinek kérkedsz vele. Felnőtt ember nem csinál ilyet, hanem képes helyén kezelni a dolgokat és teljes diszkrécióval viseltetni a társa iránt. Erre nyilván nem vagy még elég érett. Tudod, mint egy óvodás, aki azon röhög, hogy valaki szellentett. Anyukád csak azt akarja, hogy majdnemhogy felnőtt létedre ne legyél ilyen ordenáré. Mellesleg ha te így kitálalsz a barátnődnek, mit gondolsz, a fiúd mennyit beszél rólad a haverjainak? Nem érzed magad kicsit feszélyezve előttük? Na, például ezért kell megválogatni a partnereinket.
2015. okt. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
Minden fiú megbeszéli az ilyen dolgokat a haverjaival.
2015. okt. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Csak azért írok ide,hogy a szaréletűek lepontozzanak. :)
2015. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ezzel semmi baj, amíg fel nem csinálnak.
2015. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%
Most tényleg őszintén, 18 évesen mindenki azt hiszi, rohadt érett, de őt senki nem érti meg... pedig anyukád azért tapasztaltabb, mint te, lehet, pont azért tudja jobban, mert már megjárta a házasságával. Max, rosszul fejezte ki magát. Az tényleg nem normális, hogy komoly kapcsolatnak tartasz vmit, ahol dugtok, mint a nyulak, de egy értelmes beszélgetés nem hangzik el - és erre semmi sem mentség a srác részéről sem és a te részedről sem, sem az, hogy vmelyikőtök rossz passzban van, és nem akar beszélni semmiről, sem az, hogy ritkán találkoztok, és akkor kanosak vagytok stb. Ő csak félt és óvni próbál. Sztem azt akarta kifejezni, hogy azzal nem mész semmire, abból nem lesz semmi jó, ha a nagy szerelemben elviseled azt, hogy ürítőedénynek használjanak kb.
2015. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

"Az tényleg nem normális, hogy komoly kapcsolatnak tartasz vmit, ahol dugtok, mint a nyulak, de egy értelmes beszélgetés nem hangzik el - és erre semmi sem mentség a srác részéről sem és a te részedről sem"


Mindennek megvan a maga ideje.

Beszélgetések a kiválasztási szakaszban vannak. És hogyha már kiismerték egymást, egymásba szerettek, kialakult a szexuális vágy is, akkor a beszélgetéseket a szerelmeskedés váltja fel.

Ilyenkor már másra kell az ember szája, nem tud beszélni.;) Illetve - keveset.

Isten adjon mindnekinek ilyen szép szerelmi kapcsolatot!:)

2015. okt. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!