Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire általános az, hogy...

Mennyire általános az, hogy egy anya a serdülő lányára féltékeny?

Figyelt kérdés
Ez normálisnak számít vagy beteges? Esetleg alacsony önbecsülés okozhatja? Mit lehet tanácsolni egy ilyen nőnek? Az apa viselkedése is közre játszhat? (Ha "olyan" nézéssel tekint a lányra. Persze ennél tovább nem fajul a dolog.) Igazából ez több kérdés, de minden érdekelne a témával kapcsolatban.

2015. okt. 23. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem egy anya mindig a legjobbat akarja a gyermekénekm úgyhogy egyáltalán nem általános.
2015. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Az is beteg dolog, ha egy anya féltékeny a lányára, de az is, ha az apa nöként néz rá.
2015. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az apa részéről beteg dolog.
2015. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Én nemrég levelezgettem itt egy fiúval és leírtam neki a külsőmet ő meg erre azt írta h ha élőben látna tuti felállna a farka tőlem. Én ezen mosolyogtam csak és nem vettem komolyan de azért mégis jól esett. Ezt elmondtam anyának nevetve ( mondtam neki h nem akarok semmi ilyesmit) ő meg tökre kiakadt és kiabálni kezdett h ő nem kuvát nevelt belőlem stb. És szerintem ő ezt féltékenységből mondta mert ő fiatal korában nagyon egyszálbelű volt és pl. 23évesen vesztette el a szüzességét.
2015. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen anyák, főleg akik fiatalon népszerűek voltak. Nem bírják elviselni, hogy már nem körülöttük ugrálnak a férfiak.
2015. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem normális, és elég ritka dolog.


Ennél már csak az abnormálisabb és betegesebb, ha az apa "olyan" nézéssel tekint a lányra.

2015. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4: Ha neked az jól esik, hogy otromba, kanos gyerek ilyeneket ír neked, akkor nagy gond van veled. Anyád ezen akadt ki. Miért lenne mégis féltékeny egy írásban történt párbeszédre? :)
2015. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sokszor érzem ezt én is anyám részéről, nem tudom mennyire egyedi ez az eset. nálunk anyukám fiatalon (17 évesen) lett terhes, meg is mondta hogy "úgy érzi elvettem a fiatalkorát", "én 22 évesen nem mehettem bulizni mert akkor már 4 éves gyerekem volt", "miattad alig pasiztam". mindezt elég rosszindulatúan, irigyen és keseredetten. emiatt sosem volt igazán jó viszonyunk, képtelen örülni a sikereimnek vagy nézni hogy boldog vagyok.
2015. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!