Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy egy férfi főz egy nőre állandó jelleggel?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, apukám (lassan már nyugdíjas korú) talált magának egy jóval fiatalabb barátnőt. Most már viszonylag hosszú ideje együtt vannak, de apu még egyszerűen most is annyira vak a szerelemtől, hogy észre sem veszi, hogy kihasználják. Rendszeresen apu főz magának és a nőnek ebédet (külön, mert a csaj nem eszik meg olyan kajákat, amiket apukám szeret). Apu éjszakai műszakban dolgozik sokszor, aztán még délelőtt is dolgozik és utána még ő kezd el főzőcskézni, hogy a nőnek legyen kajája mire hazaér, meg hogy másnap tudjon mit vinni a munkahelyére. Először mikor mondta, el se hittem, és látszik rajta, hogy milyen fáradt, de természetesnek veszi, hogy megcsinálja, mert "szegénynek" nincs ideje főzni, annyit dolgozik, utána meg még elmegy tornázni meg pedikűröshöz meg hasonlók. Még apu névnapjára, szülinapjára se volt képes főzni, meghívtak engem és apu szüleit, apu csinálta az összes kaját, a csaj maximum a tányérokat, evőeszközöket volt képes előszedni. Pedig apu egyáltalán nem ezt érdemelné, és én egyébként is annyira rosszul érezném magam, ha állandóan a párom szolgálna ki engem. Most nem arról van szó, hogy néha meg lehet osztani a házimunkát és ha a férfi tud és szeret főzni, akkor néha ne csinálhatná ő, de hogy ennyire rendszeresen, mikor éjszakázott, ne tudna letenni elé egy tál ételt? És hogy apu észre se veszi, hogy ez mennyire nem oké így, hanem mindent egy szó nélkül megcsinál, mintha egy bejárónő lenne. De már nem tudok hatni rá. Vagy csak én vagyok túl konzervatív?
2015. nov. 1. 14:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, apukádnak úgy látszik, ennyire fontos, hogy fiatal pipit dughasson, hogy ezt is bevállalja... Fontos neki, hogy mutogathassa, ezrét inkább főz, a csaj meg járjon helyette szépítkezni meg edzeni...
2015. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
valoban aranytalannqk tunik, de ez a kettejuk maganugye. ha nekik igy jo, senkinek nibcs joga beleszolni. epp ezert nem tudod meggyizni apadat. es nem is kell, mert hidd el, h te jossz ki belole rosszul. ket ember kapcsolataba kivulallo sosem lat bele olyan szinten, h megertse, h ami latszolag "igazsagtalan" megis mitol mukodik. pedig mukodik es ebbe bele kell nyugodnod. meg a te leirasodbol is latszik, h apad nem duhos v frusztralt emiatt. szeretettel csinalja. koztuk ez a leosztas. legy felnott es be avatkozz bele
2015. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Milyen jogon szólsz le egy nem főző nőt, ha te se jártál még soha életedben konyhában? Mert ha jártál volna, akkor látnád, hogy a konyhai eszközöket kézzel kell működtetni, nem nemi szervvel...
2015. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha ezen múlna hogy legyen egy fiatal csajom...:D
2015. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%

Nincs probléma, ha ez így mindkettőjüknek megfelelő. Úgy élnek ahogy akarnak.


Az, hogy neked ez nem felel(ne) meg, az a Te problémád, nem az övék.

2015. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ha a pasi szeret főzni,a nő pedig nem,vagy sokat dolgozik,nem tud,akármi akkor igen.

nincs ezzel probléma.

de nálatok nem ez a helyzet... a csajszi lehetne segitő készebb.de a szerelem vak és vakká tesz,sajnos amit apud szerelmes a csajb addig így marad a helyzet.

2016. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mit csináljon, a fránya Michelin miatt jobban főz, mint az önjelölt kotyvasztgató banyák.
2017. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gyanítom, apukád inkább főz, csak legyen egy feszesebb, fiatalabb nője. Vmit vmiért.
2017. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!