Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt olyan, hogy az apátok...

Volt olyan, hogy az apátok azt mondta nektek, Te ám nem keresel kenyeret?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Volt, azutáni idöben csak aludni jártam haza nem fogyasztottam ott semmit még wcre is a kertbe mentem abban a pár alvási órában és mikor csőd szélén volt akkor megváltozott a véleménye.
2015. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, mivel ő sem igazán tette s csak a szája járt a szeretetről, soha nem fizetett egy fillér tartásdíjat sem.


Anyám nevelt fel, neki pedig elég jó bíróként nagyobb volt az igazságérzete annál, hogy ilyen dolgokat mondjon szegény gyermekének, aki nem tehetett arról, hogy még gyerek volt.

2015. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy a kertbe megyünk ki sz@rni önérzetből, ott sem stimmelnek fejben a dolgok.
2015. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!