Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akadt ki anyukám?

Jogosan akadt ki anyukám?

Figyelt kérdés

Alapból sötét szőke/világos barna hajam van. Tegnap anyukám beleegyezése nélkül rakattam bele szőke melír csíkokat. 3-4 árnyalattal lett világosabb, olyan mint amikor nyáron kiszívja a nap. Az ikertesóm ugyan ezt csinálta, csak barna csíkokkal. Az övén nem volt kiakadva, még meg is dicsérte...

17L


2015. nov. 8. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
szerintem amiatt haragudott meg, hogy meg se kérdezted róla
2015. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mostmár belátom, hogy hiba volt nem beavatni. Csak azt nem értem, hogy a tesómnak akkor miért nézi el?
2015. nov. 8. 13:00
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Amugy azt engedi, hogy sminkeljetek es hasonlok? Mennyire vagytok "elengedve"? Lehet, hogy neki a szoke mar tul sok?


En megkerdeznem, miert akadt ki.

2015. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem volt jogos a kiakadása 17 évesen nem muszáj minden apró dologról beszámolni

Pláne ha az iskertesódnak meg nem szólt

2015. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Miért kéne 17 évesen pár tincsről beszámolni előre? Könyörgöm nem tetkót csináltatott, hanem a saját hajába tett pár más színű tincset. Azt is előre jelentse be, ha pl másnap fel szeretné kontyolni?

Nem értem anyukádat.. Főleg így, hogy nem ellenzi teljesen a festést, hisz a tesódét dicséri... Fura.

2015. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

dehogy jogos

a te hajad, azt csinálsz vele amit akarsz..

2015. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A sminkelést engedi. Kimenő általában 11-ig van (mert reggel fél 6kor kelünk), hétvégén 1; fél 2ig. A barátommal nem rég volt meg az első (egyáltalán nem ellenezte)

Igazából nem mondanám szigorúnak, ezért is leppet meg, hogy kiakadt

2015. nov. 8. 13:19
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Kezdi felfogni hogy felnőttök. Vagy csak megijedt a szökétöl hogy nehogy elpic.sásodj.
2015. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

17 éves vagy. Úgy rontod el a hajad ahogy akarod. Ebben a korban ő is csinálhatott balfogásokat a haján. Dauer és egyebek....

Engednie kellene téged is megtapasztalni mi áll jól neked. Ráadásul a te izlésednek pont megfelel a hajad, és nem érzed elrontottnak. Gondolom anyukád a szőkítést drasztikus beavatkozásnak tartja , a sima hajfestést elviselhetőnek. Abban a korban vagy amikor a lányok kipróbálják a legmeredekebb színeket is a hajukon. Te természetesre csináltattad. Nincs joga kiakadni, csak akkor ha tőle vettétek el a rávalót kérdés nélkül.

2015. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem jogos..

En 14 evesen melliroztattam,es beleegyezett:)

Raadasul 16. szulinapomra tetovalast kapok..

Ez egyeni..mindenki maskepp fogja fel..de sztem eleg erett vagy ahhoz,h eldontsd,mit szeretnel..:)

L/16

2015. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!