Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet arra, hogy youtube videókat csinálhassak?

Figyelt kérdés
Jól tanulok, 15 éves vagyok, és nagyon szeretnék viedózni, de szüleim szerint nincs értelme mert én lennék az 1000-ik és nem biztos a nézettség stb. Tudtok segíteni?

2015. nov. 13. 19:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon köszönöm! :) Utolsó előtti :lehet, hogy a te szemedben unalmas lennék, de lehet, hogy valakit érdekelne :)
2015. nov. 13. 22:16
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem értem, mi baja lenne, ha látnák az arcát? (Tudom, úgyis 0% lesz a válaszom, de legalább valaki válaszoljon is)
2015. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az nem egyenlő az informatikai készséggel, ha feldobja százegyezredszer, hogyan csináljon műpinát wc-papír kartonhengeréből, meg egy kotonból. Egyedi dolog kéne, a DIY meg ettől nagyon távol áll.
2015. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha megnézel három DIY videót akkor mindent láttál. Nagyon ritka az ami új tippeket ad, a többség annyiból áll, hogy "hogyan ragassz dekortapaszt a töltődre". Egy próbát megér, nem muszáj tudniuk róla. De semmi értelmét nem látom a másolt "kreatív" videóknak.
2015. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a célod. Szerintem azok a videósok, akik ma befutottak és nagy a nézettségül, nem úgy kezdték, hogy mindenáron híresek akartak lenni, hanem csak ezt szerették csinálni, a hírnév mellékesen jött. De a lényeg, hogy azért tették, mert szerették. És igazából ezek az igazán kreatív és egyedi emberek, akiket szeretnek nézni. Ha benned is csak ez van, én pl. nem beszéllek le. Ha viszont konkrétan az a célod, hogy nézettséget szerezz, akkor inkább hagyjad, mert valószínűleg tényleg csak az ezredik leszel, aki senkit nem érdekel.


Én egyébként a szüleidet is megértem, mert veszélyes manapság az, ha nyilvános helyen szerepelsz. Ilyenekre gondolok, mint pl. Molnár Krisztián, akiről csak futólag hallottam, én magam csak egy-két videóját néztem meg kíváncsiságból. És tessék, tudom a nevét, ismerem az arcát és annyit tudok csak róla, hogy egy gáz, felvállalhatatlan ember. Az ilyen szerinted mit fog csinálni ezzel a múltjával 10-20 év múlva? Lehet, hogy meg fog majd komolyodni, és normális ember akar lenni, jelentkezik normális munkahelyre, de évtizedek múlva is szembesíthetik akár egy-két okádós videójával. Lehet, hogy ő megváltozott, de a társadalom örökre ráragasztotta az okádós, gáz ember bélyegét. Úgyhogy vigyázz az ilyen dolgokkal, a szüleid bizonyára ilyesmitől akarnak megvédeni. Bizony, én sem örülnék annak, ha a gyerekem ki akarná rakni magát az internetre, ahol bárki lementheti, azt csinálhat vele, amit akar, teljesen ellenőrizhetetlenül. Úghogy csak óvatosan, és gondold meg kétszer is a dolgot.

2015. nov. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Igazából nekem nem a nézettség számít. :D Nyilván, ha 200 videó után sem néznek, akkor abbahagyom, de alap járaton nem a nézettség érdekel.

Aztán... rengetegen videóznak és nincsen bajuk, szóval reménykedem benne, hogy velem se történne egy leszóló kommentnél rosszabb...

Az a Molnár akárkicsoda... utánanéztem, hát én lesokkoltam. :/ Na én ilyet azért nem csinálnék... Durva, hogy így kamera elé állt

Mindenesetre köszönöm a válaszodat! :)

2015. nov. 16. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!