Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak? Normális...

Most mit csináljak? Normális ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés
Egy ideje rászoktam a káromkodásra (próbálok is leszokni róla, mert nem nőies), és múltkor kicsúszott a számon itthon hogy "bmeg", erre apám elkezdett velem ordítani hogy "a k... anyád te roh@dék nekünk te ne beszéljél így, jövő márciusig nem kapsz semmire pénzt". Mikor azzal érveltem, hogy próbálok erről leszokni, de elég nehéz, mikor kisbaba korom óta ezt hallom, akkor azzal jött, hogy "engem te biztos nem hallottál még itthon káromkodni". Ehhez képest a múlthéten is épphogy beesett az ajtón már valakinek elkezdte szidni a jó édes anyját, meg a szomszéd kutyáját is, mert hogy "mindig ugat az a roh@dt dög". Ma véletlen annyit mondtam, hogy "lesz@rom" már egyből rám szólt hogy "fogd be pofád", anyám szerint meg jogos az az elv hogy "ha a gyerek csúnyán beszél, mondjuk neki még csúnyábban, aztán szidjuk le hogy káromkodik". Ti mit gondoltok erről?
2015. nov. 14. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

A "jó nevelés" megtette a hatását.

Apád nem egy intelligens ember,ezt ennyiből le lehet szűrni.

Próbáld visszafogni magad,ne feleselj vele, mást nem tehetsz.

Ha valaki nyak fölött ilyen sötét,azzal nem sokat lehet kezdeni,már ne haragudj.

2015. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nevetségesen viselkednek a szüleid.

Ha ilyen módon fitogtatják a hatalmukat, inkább ne káromkodj előttük, de igyekezz ne átvenni ezt a mintát tőlük.

2015. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

addig jár a korsó a kutra amig el nem törik

majd pár pofon leszoktat

2015. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen iq 0 emberekkel nem érdemes vitatkozni, nem értik meg az érveket, nem tudsz kijönni jól a helyzetből akkor sem ha igazad van. Egyszerűen hagyd figyelmen kívül amit mond, a káromkodásról meg tényleg szokj le :)
2015. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!