Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normalis? Mifele hozzaallas...

Ez normalis? Mifele hozzaallas ez?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben azzal jonnek a szuleim, hogy ha nem fogok nekik unokat szulni, akkor nem is szamitsak arra, hogy ok kesobb tamogatni fognak.(Itt nem barmilyen anyagi tamogatasrol van szo, hanem ugy, mint ahogy sok szulo csinalja, hogy van ra lehetoseguk, es nevelnek csirkeket a gyerekuknek, akik elkoltoztek, esetleg gyumolcsoket, zoldsegeket termesztenek es visznek nekik, lekvart foznek, savanyusagot tesznek be es viszik a gyerekuknek...)

22L


2015. aug. 1. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos te is vidéki vagy mint én, ahol 23-25 körül már kezdenek sopánkodni miért nincs unoka, mit szólnak a szomszédok stb. De bocs ha nem így van. Ez afféle burkolt érzelmi zsarolás vagy finomabban manipuláció, valszeg az érzelmi intelligenciájuk picit egyszerűbb - ezt sem sértésből írom - és azt hiszik ez majd elindít a jó úton... Otthon laksz vagy fogsz költözni messzebbre? Ha kb ilyen szinten mozog az érzelmi világuk, a közelükben nem szivesen laknék, ugyanis akármit el szeretnének érni, ugyanilyen manipulációval próbálják majd előmozdítani.
2015. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

És neked kellene ez a támogatás? Mert nekem eszebne sem jutna akárcsak elfogadni.


Gyereket meg akkor szülj, amikor te akarsz, feltéve, hoyg egyáltalán akarnál.


Mellesleg akkor sem nekikszülsz unokát, hanem amgadnak gyereket.


A szüleid hozzáállása meg egyáltalán nem normális.

2015. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szard le, nem egészen épeszű dolog ilyesmit mondani.
2015. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem nekik kell unokát szülnöd, hanem a férjed és magad számára gyereket! Ez legyen a szemed előtt, és ne az, hogy nem kaptok lekvárt!
2015. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Csakis sajat magadnak vallalj gyereket, ne azert mert kapsz cserebe valamit!
2015. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Egy ilyen korú lánynak az a feladata, hogy hozzámenjen egy férfihez, háziasszony legyen, utódokat nemzzen, rendesen kiszolgálja az urát és a háztartást és viselje gondját a gyerekeknek. Ha ezt elmulasztod megtenni, haszontalan vagy, nem szolgálod ki ezzel a társadalmat, biztos a szüleidnek is ez a baja.
2015. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%
Csirkéket vágni? :D hehe ez jó, gondolom falusi vagy, tudhatnád, hogy ott ez a szokás :) egyik fülön be, másikon ki :)
2015. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem még előtted az élet. Tanulj/dolgozz és szórakozzál mint a többi veled egykorú. Én nem engednék a szülőknek, bőven ráérsz még unokát szülni. Ne hagyd magad megvezetni, pont az életed legjobb időszakát vennéd el magadtól!
2015. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem ertem mi lenne azzal a baj, ha elfogadnam. Errefele ez igy megy a szulok tamogatjak a gyerekuket azzal amivel tudjak, cserebe a gyerekek ezt olyasmivel viszonozzak, ami a szuloknek nincs, viszont a gyereknek van es tud adni.

Szeretnek majd gyereket, nem errol van szo, de ha megse ugy alakul az eletem, hogy megtalalom majd azt a ferfit, akivel szivesen vallalnek gyereket, akkor mit tudok tenni.

Igy is heti tobb alkalommal elmondjak, hogy ideje lenne egy komolyabb fiu, vagy mar nem lenne szegyen ferjhez menni. Mit tudok tenni, ha massal ellentetben en meg nem talaltam meg a szamomra tokeletes ferfit?

2015. aug. 1. 15:55
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem egyről beszélünk. Ők azt akarják, hogy akkor szülj, amikor ők mondják, és ne akkor, amikor te szeretnél. De ne így működnek a dolgok, nem a középkorban vagyunk.
2015. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!