Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek sikerülne ezzel...

Szerintetek sikerülne ezzel az érvel meggyőzni anyut, hogy ne kelljen járnom matekszakkörre? 13L

Figyelt kérdés
Szóval ötödik óta járok,de nem szeretem.Az osztályfőnököm tartja aki kissé nem normális,üvölt az interaktívtáblának,magábabeszél.És a szakkör jó része erre megy el.Én arra gondoltam hogy abbba hagyom a szakkört és gyakorlok otthon felvételifeladatokat és beadom szorgalmiba(akkor 5öst kapok így meg 1-2 pirospontot)+ha ez az érv nem jön be akkor azt is felhozhatom hogy akihez hasonlítgat se jár rendszeresen.Szerintetek bejöhet?13L(hetedik osztály)
2015. nov. 15. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Remélhetőleg anyukád nem egy szörnyeteg. Merj vele őszinte lenni. Már az elmúlt két évben sem kellett volna, ha stresszes neked.
2015. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
NEM!!!!!!
2015. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Tudod már hol szeretnél továbbtanulni? Azért kérdezem, mert szinte mindenhová kell a matek. Inkább azt javasolnám neked, hogy ha már ötödik óta kibírtad, akkor ne hagyd pont most abba, úgyis itt a félév, már csak 1 évet kellene túlélned a felvételi miatt. Az otthoni gyakorlás sajnos sosem olyan szintű mintha a tanár "kényszerítene".

Egyébként megértelek, nekem középiskolában volt vadállat a matektanárom. Soha ne azt nézd, hogy más se jár, csak magaddal foglalkozz. Ahhoz, hogy elérd a céljaidat már most áldozatokat kell hozni, pl. per pillanat, hogy ne hagyd abba a matekot. De hidd el, megéri.

2015. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Ami megkeseríti az életed azt hagyd abba, ha rám hallgatsz. Akkor minden szép és jó lesz :D
2015. nov. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Drága utolsó!Tavaly 18. lettem országos anyanyelvi versenyen azelőtt meg 15.Amúgy meg mit tanulok azzal ha a tanár a táblának üvölt?
2015. nov. 15. 10:26
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Magas lehetett a színvonal azon a versenyen, alapvető helyesírási hibáid vannak.

Plusz vessző után szóköz.

2015. nov. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mi volt a helyesírási hiba?Amúgy telefonról gondolom én nem ír senki 0 hibával.
2015. nov. 15. 10:39
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Miért csak most akarod mondani anyukádnak, hogy utálod, és elmebeteg a tanár? Eddig miért nem szóltál neki?
2015. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Én azt mondanám ami az igazság: hogy nem normális, üvölt a táblának.
2015. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Érvvel, interaktív tábla, magában beszél, abbahagyom, vesszőhibák, stb.

Én is telefonról írok, miért ne lehetne onnan hiba nélkül?

2015. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!