Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa vagyok! Más is érezte még...

Apa vagyok! Más is érezte még azt hogy korai a gyermekének a gyerek?

Figyelt kérdés

Lányom 23 éves, párjával már 9 éve együtt vannak, első szerelem mindkettőnek.

A fiú az 28 éves. Külföldön dolgozik.

Lakás témánál a fűtésnél felmerült milyen jó lesz ha majd baba lesz, én közöltem hogy még ti is gyerekek vagytok, ezt majdnem egy hónapja közöltem. Ma pedig a kislányom bejelentette a nagyhírt, és közölte tudja hogy nem örülök neki (nincs így, csak a kijelentés miatt gondolta) Örülök, természetesen, és tervezték hamar össze is jött, de nehéz lesz megszokni hogy kislányomból anya lesz.


2015. nov. 18. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez szerintem minden apánál így van! Bár az én kislányom csak 13éves de elkepzelni nem tudom azt, hogy mi lesz ha felnől. Ha adott egy biztos családi háttér, egy tartós kapcoslat, és ők akarják akkor nem korai. Én 26éves voltam, feleségem 24mikor született a lányunk, még én magam se gondoltam bele addig amíg meg nem született, fiatalok voltunk, akartuk, nem bántuk meg! Aztan az idő majd talán igazolja nekik is a döntés helyességét.
2015. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Pedig ez az élet rendje. Örülj inkább, hogy fiatalon nagypapi leszel. Talán egyszer még dédi is. Manapság nagy szó az. Majd megszokod, 9 év után ennek is eljött az ideje! Sok boldogságot nekik/nektek!
2015. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Minden szülő így érez,ez normális.Mindig a gyereked marad.Felnő,döntéseket hoz.A véleményedet mindig meg lehet mondani normálisan,de el kell fogadni,ha nem úgy tesz,ahogy azt te gondolod.Arra kell figyelni,hogy valóban fogadd el elméletben és gyakorlatban is,hogy már nem gyerek.
2015. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez a lányod és a fiú érettségi szintjétől is függ. 24 évesen ez bennem még fel sem merülne, adok magamnak egy 6-8 évet még legalább. Mindenki más korban érik meg az élet "dolgaira", a te lányod a 23 évével pedig messze nem kirívóan korai eset.
2015. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy vagyok vele, hogy a mai gazdasági helyzetben már nem feltétlen a kor hanem az anyagi helyzet szabja meg a felnőttséget. Úgy értve, hogy ha megvan az anyagi háttér egy gyerek eltartására rendes körülmények között akkor 23 évesen nem túl fiatal. Persze valóban nagyon sok fiatal 20-25 éves korában lesz igazán felnőtt. De szerintem a férj külföldi munkája miatt nem lesznek gondjai, szóval csak gratulálok.
2015. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Kedves apuka. A lányod valóban a te gyereked, ellenben 23 évesen már nem gyerek, ezt el kéne fogadni, nem pedig ledegradálni kislányom meg gyerek jelzőkkel.
2015. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Te hany evesen lettel szulo?

A lanyod 14 evesen jott ossze egy 19 evessel? En akkor aggodtam volna!

2015. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
55 éves vagyok
2015. nov. 18. 21:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor o az egyeduli gyermek azert felted annyira? Lanyodek nem egyutt laknak? Vagy hogy lesz? Kulfoldon elnek? Ne aggodj!
2015. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem is az életkoruk a fontos, hanem a lehetőségeik.

Ha nem adott, akkor bármilyen életkorban nehéz gyerekkel.

Persze, hogy ilyenkor félti a szülő a gyerekét.

2015. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!