Anyák megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Éjszaka közepén bementek a gyereketek szobájába(aki már nem kisgyerek), leültök az ágya szélére és szólongatni kezditek. Egyszer csak felül az ágyban és ezt mondja "Ha közelebb jösz megrugdoslak" Majd visszazuhan a párnájára és alszik tovább.

Mi lenne a reakciótok? Megsértődnétek? Elvárnátok, hogy másnap bocsánatot kérjen és kiengeszteljen?



2015. nov. 20. 16:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
7%

Mi az ,hogy megrugdoslak?

Én akkor és ott rugostam volna meg a Szülei helyében. 😒

2015. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
De ezt álmában mondta, vagy ébren volt? Nem mindegy.
2015. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%

Normálszülö eleve nem megy be éjjel a gyerek szobájába szólongatni.


A gyerek meg igen valószínü, hogy álmában/félálmában mondott valamit, és egyáltalán nem biztos, hogy eljutott hozzá, hogy a szülö van ott.


Ilyen miatt bocsánatot kérni értelmetlen dolog, ha ezen a szülö megsértödik, akkor a szüövel van valami nagyobb baj.

2015. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
Először inkább megkérdezném, hogy dirket mondta-e ezt, vagy emlékszik-e egyáltalán rá, lehet, hogy csak álmodott. A párom például lazán elküld a francba bárkit, aki felkelti, mert nincs magánál, a barátnőm pedig képes úgy kijárni pisilni az éjszaka közepén, hogy közben alszik. Szóval csak akkor sértődnék meg, ha teljesen magánál volt és direkt mondta. Bár hozzáteszem, ha valaki az ágy szélén ücsörögne miközben alszom, és felriadnék arra, hogy lökdös,én nem befenyegetném, hanem tényleg megrugdalnám, baromi ijesztő lehet :D
2015. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
A gyerek ugyan emlékszik az esetre, de csak mint álomra.
2015. nov. 20. 16:20
 6/36 anonim ***** válasza:
97%

"Éjszaka közepén bementek a gyereketek szobájába(aki már nem kisgyerek), leültök az ágya szélére és szólongatni kezditek. "


Nade miert tennek ilyet?

2015. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
97%

Attól függ,de gondolom ha éjszaka közepén történik ez,akkor a gyerek azért alszik,(aludnia is kell!)megeshet hogy félálomban van,és nem igazán fogja fel hogy ki is beszélt épp hozzá/mi történt.

Reggelig valószínűleg meg se marad neki hogy mi 'történt'.

2015. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
98%
Egyértelmű, hogy álom volt már a kérdés is felesleges volt. Nyilván nem mond ilyet egy gyerek az anyjának. Na meg mi a fenét akar az anya este a gyerek ágyán és szólongatja, és ordítva kelnék fel az ijedségtől, hogy egy ember ül az ágyamon és beszél hozzám.
2015. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
98%

dehogy sértődnék :D amúgy éjjel nem megyek be a gyerekhez feleslegesen... ha baj van, akkor meg felrázom, hogy baj van. én is ezt mondanám annak, aki éjjel csak úgy felzaklat, pedig 3 gyerekem van (gyerek is csak akkor kelt, ha baj van, és akkor ugrok rögtön).

Gyerekként volt hogy anyu csak úgy keltett, és odaszóltam, aztán nem emlékeztem rá később, mégis bocsánatot kellett kérnem. Legutóbb reggel keltélkor a 3 évesem morgott oda hogy hagyjam békén és csúnya vagyok, hát, azon is csak nevettem, pár perc múlva amikor rendesen felkel, már eszébe sem jutna ilyen.

2015. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
96%

Biztos nem volt eszméleténél, nem sértődnék meg!

Pár éve nagyiméknál voltam a szünetben, és elfelejtettem kikapcsolni a tv-t. Bejött a szobába, hogy adjam oda neki a távirányítót, de helyette csak ennyit mondtam: Menj ki, majd én kikapcsolom!

Másnap reggel úgy olyan volt, mintha álom lett volna és nem mindenre emlékeztem a történtekből.

2015. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!