Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megsértődnétek, ha drogtesz...

Ti megsértődnétek, ha drogtesztre akarnának vinni a szüleitek?

Figyelt kérdés

Volt egy hevesebb vitánk anyával, miután ő kiakadt, hogy biztosan szedek valamit és el fog vinni drogtesztre.

Talán fontos információ mindezek mellé, hogy 23 éves lány vagyok, egyetemei tanuló, az átlagom sosem volt 4-egész alatt, soha nem járok el bulizni, otthon vagyok a hétvégéken is, látja minden nap, hogy mit csinálok, mert haza jövök, életemben egy barátom volt de ő van már 7 éve és szereti is a fiút, akkor most mi a fenének jut eszébe ilyen??? Mondtam neki, hogy elmehetünk drogtesztre, de az nem fog kimutatni semmit, ( még csak egy szál cigit sem szívtam el soha, mert utálom az illatát ) Jogosan háborodok fel a feltételezésen? Egyáltalán mire fel? ( A vitatéma egyébként annyira említésre sem méltó és röhejes, hogy nem írtam le)



2015. szept. 3. 22:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
15%
Felesleges ezen megsértődni,menj el csináld meg a tesztet,nincs mitől tartanod.
2015. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
18%

Ha tiszta vagyok, akkor bármikor szívesen alávetném magam!

Az is biztos, hogy ezt nem mutatnám, had gyanakodjanak addig, míg meg nincs az eredmény!


Sértődötten, kevésbé hihetően bizonygatnám a tisztaságom,mert mihelyt ez bebizonyosodik, erős ütőkártya lesz a kezemben! Ezzel bizonyítanám az ő téves következtetéseiket.


Kiterjeszteném a többi következtetésekre is! Ha ekkorát tévedtek itt, bárhol bármekkorát tévedhetnek, de nem mindet lehet ilyen egyértelműen bizonyítani!


Ha nem lennék tiszta, más a helyzet! Akkor igyekezném elkerülni és a mentalitásommal igyekezném igazolni, hogy tiszta vagyok.

2015. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%

Bocs hogy ezt mondom de anyád egy hatalmas gyökér.


25F

2015. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem drogozol, mit aggódsz a teszt miatt? Elmész, negatív lesz és kész.
2015. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
23 evesen semmifele drogtesztre nem kenyszerithet, foleg nem akaratod ellenere. Nyugodtan megmondhatod neki, hogy felejtse el, semmi alapja nincs, es nem, nem fogsz csakis azert elmenni, hogy befogja a szajat. Ha megteszed, legkozelebb alkoholelvonora kuld, mert tuti iszol, ha mar drogot nem talaltak.
2015. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Igen jogosan sértődsz meg mert, anyád nem bízik benned. Másrészt anyádnál valami gondok vannak, mert egy drogteszt nem csak így hi-hop történik meg, meg rohadtúl nem olcsó, 60-80000 forint. Sajnos engem a zsaruk vittek drogtesztre, aztán negatív is lett, pedig csináltam már pár dolgot.
2015. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
30%

#5: Ezt nyilván ő is tudja. A kis suhancok a jogaikat rettentő jól ismerik (bár te tuti nem vagy 18).

Az anyukának meg kötelessége egyetemre járatni. Mindent ilyen feszkóval oldasz meg?


Igen, nagyon rosszul esne a feltételezés. Nem lehet, hogy csak a vita hevében mondta? Szerintem holnapra elfelejti.

2015. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
16%

Az anyukának meg NEM kötelessége...


Kimaradt NEM.

2015. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%
Drogtesztre? 23 évesen? Hangosan, a térdem csapkodva visítva röhögném ki...
2015. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%

Igen, mivel az azt jelentené, hogy nem bíznak bennem, holott a családunkban nagyon fontos a kölcsönös bizalom.

Nálunk ilyen szóba sem kerülne soha.

2015. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!