Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák! Mit szólnátok ha a 13...

Anyák! Mit szólnátok ha a 13 éves lányotok szeretne venni 1 tangát? Engednétek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 14:15
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
15%

kb tudnám hogy pasizni akar

vennék mellé óvszert is

és valahol nem tetszene, hogy ez a legnagyobb gondja és pl nem plusz órákat akarna venni, vagy akármi célja lenne

2015. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
46%
Anyukanak van?A lanyanak is lehet!
2015. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
64%

Engedném. Én ha valahova megyek csak tangát veszek fel, mert a rendes bugyit kényelmetlennek érzem a mindennapokra. Itthon szoktam kényelmes franciákat, pamutalsókat hordani.


Szóval nem arra gondolnék, hogy mutogatni akarja , hanem hogy számomra is ez a kényelmes viselet.


Arra odafigyelnék, hogy ne égővörös agyoncsipkézett darabot vegyen ennyi idősen, hanem sima egyszínű, pamut, kényelmes fajtákat. Többet is kaphatna felőlem.

2015. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
24%
Feltunesi viszketegsege van. Hat, nem orulnek neki, hogy tangakban jarkal, de ez van. Ha fel akarja venni, akkor fel fogja. Ameddig a tangan es nadragon nincs mas a nemiszerve korul hadd hordja...
2015. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
De egy tanga fehérnemű,azt az ember a nadrágja alatt hordja nem rajta.Meg ha legingset vesz fel és a,franciabugyi meg nem kényelmes neki.Szerintem tanga nélkül ugyan úgy tud pasizni.(Csak azért a kérdés mert egy ismerősömtől hallottam)
2015. nov. 20. 14:22
 6/50 anonim ***** válasza:
73%
Igen, engedném. Ha rájön, hogy milyen kényelmetlen, akkor majd nem akar többet.
2015. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
18%
Persze, de az erenyov kulcsat azert nem adnam oda.
2015. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
95%
A tiltás általában ebben a korban a visszájára fordul. Én megkérdezném, hogy mehetek e vele segíteni a kiválasztásban. Úgy az igazi, ha megismerhetem vágyainak a motivációját.
2015. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
65%

"De egy tanga fehérnemű,azt az ember a nadrágja alatt hordja nem rajta."


Teljes mértékben igaz, de sokaknál kilátszik. Van akinél véletlen, van akinél szándékosan. Sok szülő el akarja kerülni, hogy az utóbbi kategória legyen a lánya.


Egyébként ilyen helyesírással nem érdemes tettetned, hogy az édesanya vagy, egyértelmű, hogy 13 éves lányként írod ki a kérdésed. Nyugodtan írhatsz E/1-be is, nem kell harmadik személyben beszélned magadról.

2015. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
84%

nekem is volt ennyi idősen, mégis 16 évesen lett először barátom, és 18 évesen vesztettem el. szóval szerintem nem függ össze a pasizassal és a könnyűvérűséggel.

egyszerűen kényelmesebb szerintem, és kevésbé feltűnő nadragon keresztül

2015. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!