Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen dolog ez? Az egyik...

Milyen dolog ez? Az egyik gyerek tobb 100. 000 Ft-os ajandekot kap, viszont arra mar nem marad penzt, hogy a masik visszamenjen egyetemre

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Szánalmas dolog.
2015. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Eleg keves az informacio, milyen ajadnek, milyen egyetem, az mennyibe kerul?


Egy ajandek az egyszeri kiadas, egy egyetem meg havi rendszeressegu, ez lehet mogotte...

2015. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Hány évesek a "gyerekek"?
2015. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Na fúj, velem is ezt csinálták, érettségimre 5 éves hugom olyan ruhát kapott, hogy egy huszonéves lány is irigyelte volna, olyan volt mint egy habcsók, és még fodrászhoz is elvitték, ráadásul két héttel előtte volt a szülinapja, amire tabletet kapott, mert addig ordított, amíg meg nem ígérték neki... Nekem pedig egy szint kinőtt szoknya-blúz kombinációban kellett mennem, körülöttem minden osztálytárs nagy estélyiben, a táncokból mind kimaradtam, mert anyu azt mondta, minden pénz elment a hugi tortájára, ajándékára és a többire (magának is új ruhát vett, apumnak is új öltöny) a tanár aztán engem cseszett le, hogy miért lógok ki, mire én elbőgtem magam, és elmondtam, mi van, aztán anyuékhoz ment, ők meg simán lerázták, hogy ők döntik el, mire adják a pénzt... egész bankett alatt egy -sajnálom- volt a tanár szájából, ami jól esett, hogy legalább van, aki mellettem van, mert se ruhám, se örömöm, ráadásul hugom miatt, aki a félénél elfáradt, mennem kellett nekem is, egy kört táncoltam az osztállyal... gyűlölöm a szüleim.
2015. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

Valami oka csak van?

Mellesleg nekem van 200+ ezres telóm és 300+-os órám,de egy egyetemi tandíjat kinyögni azt nem bírnék.

2015. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
Erre találták ki a diakhitelt
2015. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
4-est szívből sajnálom, de meg lehetett volna kérni az osztályt hogy dobjanak össze neked egy összeget,legalább egy kínai estélyi rucira vagy ilyenkor hol vannak a nagyszülők?ja és szalagavatón már elég nagy az ember ahhoz, hogy egyedül hazamehessen :P
2015. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudták, hogy miben leszek, mivel az utolsó pillanatig reméltem, hogy nekem is veszünk ruhát, mondtam is, hogy bármit, csak ne ebbe... ahogy ismerem őket, tényleg képesek lettek volna segíteni, de így is fáj, hogy ez van, legalább túl vagyok rajta, legalább a fotók se fognak pénzbe kerülni, mert látni sem akarom őket.
2015. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
pff ha ilyen szüleim lennének, kellően ismerném őket ahhoz,hogy ne reménykedjek a ruhában...de ami elmúlt az elmúlt, most már tudod milyenek és kapásból a nagyszülőkhöz fordulsz, mert te "csak" a nővér vagy:(
2015. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

ezzel most nem leszek népszerű, de az egyetem ingyenes Magyarországon. akit csak fizetosre vesznek fel, pedig van allami, nem tudom sajnálni.

nyilván ha másik városban van az egyetem, akkor csak kell kolit vagy albit fizetni. de ezt is meglehet oldani szülői segítség nélkül. (diakhitel+diakmelo)

de nem lehet elvarni, hogy csengessék ki a tandíjat a szülők..

2015. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!