Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudunk csinálni az alkohol...

Mit tudunk csinálni az alkoholista apámmal?

Figyelt kérdés

Évtizedek óta iszik gyerekkoromban emlékszem hogy nem dolgozott és elszedte anyától a fizetést és elitta volt mikor meg is verte anyát és rendőrt kellett hívni már késsel kellett védekeznie anyámnak kb 10 éves lehettem mikor ez történt.Elköltöztünk ő mint egy csöves úgy élt de közben kiment külföldre dolgozni sokáig nem beszéltünk vele.


5 év után vissza költöztünk mert nem találtunk albérletet és megint kezdődik minden elörről. Mikor haza jön külföldről hoz anyámnak is ajándékot utána meg rá 1-2 napra vitatkozik vele a múlttal kepcsolatban hogy ki lett semmizve meg hátat fordítottunk neki most meg mikor van pénze jók vagyunk neki meg ilyenek meg nemrég megint korházba került anyám annyira kikészítette idegileg hogy a munkahelyen ájult el meg ma is hozzávágta a főznivalót ami kiszóródott szóval ebéd ma se lesz.


Minden amit apám mond minden szava hazugság leszokni nem akar az italról hisz évtizedek óta alkoholista ha nem iszik remeg a keze enni is alig eszik helyette csak iszik. Depressziós vagyok az iskolát is ott hagynám de már csak egy évem lenne nem tudom mit tegyek tesóm is most végez sulival nem tudom hova tudnánk menekülni nem birom már idegileg hogy anyámat terrorban tartja mikor haza jön.

Mivel tudnám megfenyegetni hogy ne piszkálja anyámat? Ma is este ér haza anya és ki fogja zárni mi nem vagyunk otthon nem tudunk otthon aludni nem tudom mi tévő legyek.



2015. nov. 24. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Anyádnak már régesrég ott kellett volna hagynia.
2015. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha párkapcsolatilag gondolod akkor már rég nincsenek együtt de nem volt hova mennünk így visszaköltöztünk oda hozzá.
2015. nov. 24. 15:57
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
OTTHAGYI EGY NAGY ADAG KIOKTATÁS UTÁN.
2015. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Anya meg minket nem mer otthagyni vele albérletet meg nem találok.
2015. nov. 24. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Ott tudjátok hagyni.Ennyi.
2015. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
25%
Bármennyire is féreg dolog lenne, de ha nekem ilyen apám lenne, ilyeneket csinálna anyummal, szétbombáznám, nem érdekelne hogy az apám..
2015. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudok neked mit mondani. Kerüld el, ha kötekszik, kerüld el, amennyire csak lehet és türelem.


Ha viszont zaklatja anyukádat, ha kizárja a lakásból, ha benneteket zaklat, akkor viszont rendőrséget kell hívni!

2015. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam erre egy megoldást, nem túl emberbarát:

folyamatosan tölts neki újra. Ha állandóan be van állva, akkor egyrészt soha nem lesz magánál (nem lesz veszekedés), másrészt viszonylag hamar átissza magát az árnyékvilágba...

2015. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hol nem találtok albérletet? Írd meg a települést és segítek találni a környéken.
2015. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a bajotok 1-es és 2-es válaszával? Mit tegyenek vele? El kell költözni. Azt meg nem hiszem el, hogy valaki nem TUD! Felnőtt nő, a gyerekeiért felel! El lehet menni dolgozni, ha kell több műszakba!
2015. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!