Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg azért, mert az anyánk...

Tényleg azért, mert az anyánk (a testvéremet és engem) nem vitt magával minket kérdezés nélkül azért elhagyott minket?

Figyelt kérdés
Amikor a szüleink váltak, megkérdezett minket Anya akarunk-e vele menni és mi azt mondtuk nem. Ez tényleg elhagyásnak számít?

2015. nov. 27. 23:03
1 2
 1/11 Kövesdi Vilmos ***** válasza:
0%
Kérdezz inkáb egy ügyvédett.
2015. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Ti mondtátok, hogy nem... Ő AKART vinni titeket. Ez a ti döntésetek volt, most miért akarod ráverni, hogy ő hagyott el? Mert apuci ezt sugallja?

Őszintén válaszolj - ne nekem, magadnak.

2015. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Gyerektől ilyet kérdezni... Felháborító.

Igyekezzetek boldogulni, a mostani helyzetben, és kihozni belőle a legtöbbet.

Anya ilyet nem kérdez, hanem harcol/küzd a gyerekeiért.

2015. nov. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

mért lenne ha a ti megkérdezésetekkel a másik szülönél hagy

a legtöbb pasi ugy lép le hogy senki véleményét nem nezi csak a saját kényelmét,

olyankor bezzeg boldog boldogtalan a férfi jogaiért siránkozik...

2015. nov. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Láttad azóta édesanyádat? Látogatott titeket, mentetek hozzá a hétvégéken? Meg volt a kapcsolattartás?


Mert ha csak összecuccolt és lelépett akkor igen elhagyott titeket. Ha a találkák megvannak, érdeklődik felőletek akkor ez egy sima válás, ahol gyerekek úgy döntöttek, hogy az apával maradnak.

2015. nov. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Most megkérdezte v nem ?csak mert a kérdés ellentmond a kifejtéssel. Egyébként ha nagyon kicsik voltatok pl:5 akkor szerintem igenis elhagyott még ha megkérdezte is mivel egy kisgyerek nemtud ekkora döntést hozni
2015. nov. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Minél kisebb a gyerek,annál inkább az anyja mellett a helye.

Nekem úgy tűnik, nem is igazán akarta,hogy vele menjetek.

Szerintem elhagyott benneteket.

Mennyi idősek voltatok, amikor feltette ezt a kérdést nektek?

Az nagyon nem mindegy.

2015. nov. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 13 nővérem 16
2015. nov. 28. 23:11
 9/11 anonim ***** válasza:

A nővéred igen,te pedig talán voltál elég idős,hogy eldönthesd, kivel maradsz.

Így azért nem lehet leszedni a keresztvizet anyukádról, nem 5-6-8-9 évesek voltatok.

Sőt,azt kell mondjam,egy anyának szörnyű érzés lehetett,hogy a tinédzser lányai nem vele akartak maradni.

Így azért már kerekebb a történet.

Azt hiszem nem hagyott el benneteket,de nem volt igazán szerencsés sem,hogy a kezetekbe adtak egy ilyen döntést.

A nővéred még oké,16 évesen már el tudja valaki dönteni,melyik szülővel marad, 13 évesen még nem biztos.

Persze volt a lehetőség, hogy egyikőtök ott,másik itt,de erős testvéri köteléknél, jó testvéri kapcsolatnál nem szerencsés szétszakítani a testvéreket.

Miután külön költöztetek, mennyire kerestétek anyukádat,és ő mennyire titeket?

2015. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát nyaranta találkoztunk vele
2015. nov. 29. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!