Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja anya minden áron...

Miért akarja anya minden áron megakadályozni, hogy olyan telefonom legyen amilyet jó ideje szeretnék? 13L

Figyelt kérdés

Szóval régóta szeretnék egy Samsung Galaxy Young 2 telefont.

A zsebpénzemből sikerült összegyűjteni az árát,de nem engedi,hogy megvegyem.Apa is vett volna nekem,de anya megmondta neki,hogy szerinte felesleges.Nemrég viszont regisztráltam a videotanár oldalra ahol benne van a nyeremények közt.Ezért elkezdem gyűjteni a zsetonokat a témazárókkal és már csak 10 hiányzik.Azóta anya folyamatosan megzavar amikor a feladatsort csinálom.


De miért akarja ennyire görcsösen megakadályozni?13L


2015. nov. 28. 10:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
jesszus, 10-es, te valami látnok vagy, hogy ennyi mindent kiolvasol egy mondatból? mert ha igen, akkor mondd már meg nekem is, hová tettem a szürke cipőmet, amit napok óta keresek :D
2015. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

Most nem azért... de ez a Samsung Galaxy Young 2 elég gagyi teló... sokkal jobban járnál hasonló áron egy Lumia 435 vagy 532 telóval.

[link]


[link]

2015. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

7es

Amikor írtam hogy van telefonom azt is írtam,hogy az alap dolgokat nem tudja....

2015. dec. 1. 05:56
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mar megvette neked karacsonyra??? S azert nem akarja hogy te is megvedd?
2015. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
utolsó..lehet de kicsi a esély..max akkor lehet ha a nagynénéméktől kért tippet,mint tavaly amikot a tabletet kaptam..
2015. dec. 3. 05:50
 16/18 anonim válasza:

Énis így voltam ezzel. Fogtam magam és elmentem megvenni.

15/f (akkor 14)

2015. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem várd meg a karácsonyt.Hátha tényleg azért nem akarja mert azt kapsz.
2015. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is esélyes hogy karácsonyra kapod, másképpen miért ellenezné ennyire? Tudja hogy ez fontos neked és komolya megdolgoztál érte.

Szerintem meglepetésnek szánja :)

2015. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!