Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintem kezd tönkre menni a...

Szerintem kezd tönkre menni a szüleim házassága, tehetek valamit ellene?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy teljesen elhidegültek egymástól. Nincsenek már közös programok meg ilyesmik. Meg mindketten tönkre megváltoztak.

Anya régen egy nagyon csinos, igényes nő volt most meg tiszta trampli. Nem ad magára, rongyokban jár. Szinte semmit nem foglalkozik magával. Hízik el, nem jár fodrászhoz, körmöshöz, nem vesz ruhákat. Csomószor próbáltam már magammal elcsalni ide-oda, de mindig jött a kifogásokkal, hogy most ezert nem, most azért nem. De mindig tudtam, hogy ezek igazából csak kifogások.

Apa meg pont az ellentéte lett. Régebben olyan átlagos pasinak mondtam volna. Most meg bomba formában van. Sportolni jár, nagyon jól öltözködik, mindig tök jól áll a haja, meg minden. Nagyon egyben van.

Nagyon erős lett a kontraszt kettejük között. Ha nagyritkán együtt mennek valahova szerintem else hiszik az emberek, hogy annak a jó pasinak az a felesége.

Meg tényleg láthatóan nem csinálnak együtt semmit, alig beszélgetnek. Csak úgy elvannak egymás mellet. Régebben eljártak vacsizgatni meg szórakozni, barátokkal összejárni, mostanában meg semmi.

Meg anya sokszor bunkó apával, legtöbbször teljesen ok nélkül.

Múltkor kérdeztem apát, hogy mizu van köztük és csak annyit mondott látod, hogy anyád milyen. Aztán meg terelte a szót.

Meg lehet, hogy apa csajozik is. Mi egy helyre járunk edzeni és ott van egy nagyon csini 25-30 év körüli nő akivel apa mindig sokat dumcsizik meg láthatóan jól elvannak együtt. És akkor se zavartatják magukat mikor ott vagyok. Még apa be is mutatott neki. Félek, hogy az a csaj lecsapja apát anya kezéről.


Szerintetek tudnék valamit tenni ezek a dolgok ellen? És ha igen mit? Én nagyon nem szeretném ha tönkre menne a kapcsolatuk:(


18/L


2015. nov. 28. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon úgy tűnik a leírtak alapján, hogy ez a házasság nem csak kezd tönkre menni, hanem már tönkre van menve csak még nem tették fel az i-re a pontot.

Ne aggódj nem vagy már olyan kislány. Láthatóan apudat nem kell félteni:) Anyuddal meg próbálj meg beszélgetni a dolgokról. Ismerd meg az okokat. Úgy tudsz majd neki segíteni, támaszt nyújtani.

2015. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Őszintén? Smemit. Ők is csak két ember, akik nem hajlandóak megoldani a párkapcsolati problémáikat. Ezt ugyan elmondhatod neki, de nem a te dolgod ez.
2015. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján apádnak már rég valaki más a párja, csak ezt még nem tették hivatalossá. Anyád meg őrlődik. Amúgy én úgy látom, egy házasság szavatossága - ritka kivételektől eltekintve - max. 20 év. Az emberek sokat változnak 20 év alatt, már nem ugyanazok és nem tudnak harmonikusan együtt élni.
2015. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kellet volna apucinak megcsalnia édesanyádat aztán lehet nem ment volna tönkre a házasságuk!
2015. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Apukád elkezdte összeszedni magát, hogy megszerezze a fiatal pipihusit, erre anyukád depressziós lett és elhagyta magát. Mármint a leírtak alapján vszeg ez volt.

Apádnak el kellett volna válni és csak utána csajozgatni, ha lett volna benne kis gerinc.

2015. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez nem így van!

Mert apa azt a csajt akiről a kérdésben írtam bőven azután ismerte meg, hogy ezek a dolgok így alakultak volna.

Egyébként szerintem is van valami köztük a csajjal, de nem ez miatt hagyta el anya magát meg apa nem ez miatt szedte össze magát. Ez már a következmény lehet.

2015. nov. 28. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:

mert ha lesz mükörme rögtön lesz közös témájuk,

apád rögtön nem kacsingat félre...

2015. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaj Istenem....

De egyszerűen gondolkozol....:(

2015. nov. 29. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!