Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem kellett volna...

Csak szerintem kellett volna már anyumnak legalább a menstruációról felvilágosítani? 13\L

Figyelt kérdés
anyum nagy felvilágosítása másodikban volta annyi h a homoszexualitás bűn.naggyából ennyi?Csak szerintem nem normális?
2015. aug. 29. 19:56
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
80%
Nem ez egyaltalan nem normalis dolog. :( ki massal kellene megbeszelned ezt,ha nem a sajat anyaddal..
2015. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Pláne, hogy amit mondott, nem is világosítás volt, hanem sötétítés.
2015. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Sosem beszéltem ilyesmiről az édesanyámmal, zavarta őt a téma. Már van egy gyerekem, a terhességről, szülésről sem beszéltünk. Mindig mással beszéltem meg ezeket. :(
2015. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Enyem se világosított fel semmiről csak a suliban voltak ilyenek ...Próbálj meg vele beszelni az efféle dolgokról , hogy nyitottabb legyen mert kesobb ez probléma lehet pl vmi miatt nőgyógyászhoz kell menned legyen az betegség vagy tablettát szeretnél akkor majd nemtudod vele megbeszelni :/ ( tapasztalat) :)
2015. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Én is 13 éves vagyok (lassan 14), és anyum próbált nekem ilyenekről beszélni, de mondtam, hogy már tudok mindenről meg számomra kínos is lett volna ez, szóval így ejtettük is a témát. Abban a világban élsz, hogy meg tudod már keresni a neten, hogy mi hogy van, vagy barátnőktől is tudsz tájékozódni.
2015. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Anyukádnak kellett volna erről neked beszélni. Ez a kölcsönös bizalom alapja lenne.
2015. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Igen, kellett volna beszélnetek a menstruációról, a női test működéséről, a férfi testről, a szexről, védekezésről.

Remélem, azért a suliban hozzájutottál a megfelelő információkhoz.

2015. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Enyém se mondott soha semmit semmiről.

Én meg soha nem kérdeztem, soha nem volt normális kapcsolatom vele. Barátnőimmel tudtam mindig megbeszélni mi miért van, hálistennem normális barátnőim vannak. Ahogy szép lassan felnőttem, éppen az első fiamat várom, anyukám még mindig nem tudja.

23/L

2015. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is kellett volna !
2015. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Nekem se beszélt, de csak azért mert 13 éves koromban már nem élt:( De mégis mindent megtudtam. Szerintem kérdezz tőle azt, ami konkrétan probléma és tudni akarod.
2015. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!