Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy anya ilyet...

Normális ha egy anya ilyet mond a saját lányának?

Figyelt kérdés
Tegnap este keresztanyáméknál voltunk, s ott anyuék elmondták, hogy nagyiéktól wellness hétvégét kapnak karácsonyra, s hogy mit válasszanak, milyen helyet. Tudni kell hogy rajtam kívül (16) van egy 8 éves testvérem is. A vicc meg, hogy anyuék kettesben akarnak menni. Mondtam erre, hogy 3 személyre foglalják, mert én is szeretnèk menni. Erre anyum azt mondta, hogy minden vágya, hogy a 16 éves lányával hármasban wellnessezzen. Ezt én nem bírom felfogni, hogy lehetnek ilyen önzők? Nyáron sem voltunk kirándulni sehol, csak strandolni jártunk. Igazságtalannak tartom az egészet. Meg az a bajuk, hogy én mindig rajtuk lógok. Ez ekkora baj? Nemhogy örülnének neki. Meg még a 25 éves keresztanyám azt mondja nekem, hogy beteges az, hogy ennyire rá vagyok akaszkodva a szüleimre, meg hogy ők már mennyi mindenért lemondhattak azért, hogy nekem jobb legyen, én meg sajnálok tőlük egy kettesben eltöltött hétvégét. De én nem sajnálom, én csak ott akarok lenni. Ők akartak gyereket, akkor miért ilyenek?

2015. dec. 11. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
93%

igen jogos...ne akarj egyfolytában anyád nyakán lenni...

nem azért szült meg anyád, hogy állandóan a nyakán lógj...16 éves vagy!!!

kettesben akarnak lenni, nem téged akarnak babusgatni.......


22F

2015. dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
98%
Igazuk van sajna.
2015. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
97%

Vissza kérdezek!


a.: Miért ekkora baj,hogy a szülők szeretnének egy kicsit "megszökni" a 3 gyerektől?

b.: Te örülnél,ha a pasiddal/csajoddal akarnál menni romantikázni és a szüleid közölnék,hogy mennek ők is?


Nőj fel!

2015. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
98%
Igen, normális.
2015. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
96%

Tök igazuk van.

Gondolom, minden nap együtt vagytok. Akkor miért nem tölthetnek kettesben apukáddal egy hétvégét? Ennyi nekik is jár.

Majd ha lesz szerelmed, akkor te is rájössz, hogy mennyire jó és fontos a kettesben töltött idő :)

2015. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
98%
Normális. Kicsit lehetnél megértőbb.
2015. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, nincs pasim és köszi nem is szeretnék. Én soha nem megyek kirándulni a szüleim nélkül. Milliószor el akartak már küldeni táborba, vagy ottalvós osztálykirándulásra, de én soha nem mentem. Egyszerűen nem akarok nélkülük ottaludni valahol. Őket meg ez idegesíti, meg szerintük ez nem normális viselkedés. De kérdem én jobb lenne ha bulizni járnék, vagy elmennék haverokkal én is nyáron Balatonra, vagy most síelni nélkülük? Vagy ők ezt akarják, hogy ne legyek itt?
2015. dec. 11. 10:44
 8/82 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg beteges kissé, hogy ennyire nem bírsz meglenni nélkülük.
2015. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
92%
Beteges a gondolkodásod! Keress fel egy pszichológust!
2015. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
95%

Ha 8 éves lennél ez rendben is lenne.. De kicsit önállósodnhatnál már!

Rendben van hogy szereted a szüleidet,de pont ezért hagyd őket kettesben elmenni!

2015. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!