Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fűzzem meg a szüleimet?

Hogy fűzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Szeretnék kosárlabdára járni, de a szüleim nem engedik, szerintük én nem bírnám, mert elég kicsike vagyok. Nem valami komoly kosarazásról volna szó, hanem olyan iskolai kosárlabda oktatás, amit a tesi tanár tartana. Ráadásul ingyen, mivel a suli saját tornatermében lenne. Helyette anyáék azt szeretnék, ha RSG-re, járnék, mert szerintük az nőiesebb.

2015. dec. 13. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a tanárt, hogy beszéljen a szüleiddel!
2015. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Én tuti az RSG-t választanám de ha tényleg kosarazni szeretnél akkor én is azt tanácsolom amit az első.
2015. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de a tanár azt mondta, hogy ő ebbe nem szólhat bele, ez a szülők döntése, hogy engedik e a gyereküket, vagy nem.
2015. dec. 13. 17:00
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Osztályfőnököd?
2015. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért beszéljen velük, hogy téged elengedjenek (mármint ne erre akarja őket rávenni)! Egyszerűen csak mondja el nekik, hogy mi is ez, mit fogtok csinálni, miért hasznos. A döntés ezek után is az ő kezükben van, de tisztában lesznek azzal, hogy mit is takar az iskolás kosárlabda.
2015. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Közösség építő, megtanulunk csapatban dolgozni. Radásul télen is biztosítja a rendszeres mozgás lehetőségét is. Jó, az RSG is. De az nem teljesen csapatsport. De szerintük egy 161 centis alig 50 kilós gyereknek (főleg egy lánynak) nem volna benne sikerélménye.
2015. dec. 13. 17:11
 7/18 DuplaKV ***** válasza:
78%

A kosárlabdában nem feltétlenül számít a magasság. Ha van hozzá tehetséged, és kitartásod, akkor lehetnek benne sikerélményeid.

Mondd meg a szüleidnek, hogy mindenképpen szeretnéd kipróbálni, ha meg mégsem tetszik, akkor még később tudsz váltani.

2015. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
köss velük alkut, elmész kosarazni, kipróbálod, milyen, és ha nem jön be, akkor mégis el tudsz menni a másikra
2015. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Az alacsony embereknek is van helyük a pályán. Általában sokkal fürgébbek, mint a nagyobb termetű társaik.


Mondd meg nekik, hogy csak hadd próbáld ki. Most azzal nem veszítesz semmit...ha nem működik, akkor még mindig ott van az RSG. Különben is ha arra nem szeretnél járni, akkor miért erőltetik? Lehet hogy lenne benne sikerélményed, de nem élveznéd.

2015. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

"Az alacsony embereknek is van helyük a pályán. Általában sokkal fürgébbek, mint a nagyobb termetű társaik. " e igy is van ;)



én 8 éve kosarazom.

jelenleg a suliba járok edzésre, fiuk-lányok együtt.


és én még alacsonyabb vagyok nálad, 155 cm :D

mégis van sikrélményem, pedig a többiek sokkal magasabbak :D

a fiúk 95%-a 180 cm vagy magasabb :D

most képzeld el, ahogy köztük rohangál egy 155 cm-es csaj :DD

mégis imádom csinálni, és mindig várom a következő edzést :)


és ha jól megnézed, akkor a pofik se mind magasak, sőt, az alacsony emberek az irányitok.


köss alkut, ha kipróalod, nem tetszik, akkor elmész RSG-re

2015. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!