Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fűzzem meg a szüleimet?

Hogy fűzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Szeretnék kosárlabdára járni, de a szüleim nem engedik, szerintük én nem bírnám, mert elég kicsike vagyok. Nem valami komoly kosarazásról volna szó, hanem olyan iskolai kosárlabda oktatás, amit a tesi tanár tartana. Ráadásul ingyen, mivel a suli saját tornatermében lenne. Helyette anyáék azt szeretnék, ha RSG-re, járnék, mert szerintük az nőiesebb.

2015. dec. 13. 16:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4%
Te kis édibédi 10-es válaszoló, te is csak kolonc lehetsz a nyakukon... a 180 centis fiúk kosarazni járnak oda, te meg csak bohóckodsz ott, ráadásul miattad nagyon kell figyelni, hogy ne játszhassanak normálisan, mert ha egy tiszta erővel elhajított labda eltalál téged, hát ott helyben agyrázkódást kapnál. Mindegy, biztos jó vagy valami másban...
2015. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nálunk a fiúknak már van kosároktatás, neküknk lányoknak januártól kezdődne. A Ritmikus Sport Gimnasztika engem nem érdekel, hajlékony vagyok, meg tornáztam is valamikor (igaz azt is csak hobbiszinten) de nekem fontos a csapat, a közösség. Az RSG meg többségében egyéni sport.
2015. dec. 13. 18:02
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg az szüleidnek, hogy az egyik érdekel, a másik nem. Az egyik helyen jól éreznéd magad, a másik helyen nem. Pénzbe nem kerül nekik, te jól éreznéd magad, és ha nem bírnád, úgyis abbahagynád.

Meg kellene érteniük, hogy a te érdeklődési köröd nem feltétlenül egyezik meg azzal, amit ők szeretnének.

2015. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy nem engednek egyedül dönteni? Főleg egy ingyenes szakkörnél?
2015. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tizenöt leszek márciusban. Most kezdtem a szakközépiskolát.
2015. dec. 15. 13:26
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es


Nem, nem vagyok kolonc, főleg mivel nekünk is sulis edzés es nem en vagyok az egyedüli lany.

Es az 1 12.-es lányom kívül a többiek is max 5-7 cm-rel magasabbak nálam.

Es képzeld mar 8 éve kosarazom, szóval nem csak bohockodok a pályán, ahogy te fogalmaztal.

Ugyanolyan teljesértékű játékos vagyok, mint ok.

Tudnak passzolni es amúgy sem kell minden egyes alkalommal teljes erővel megloni a labdát.

Főleg ha csak 2-3 méterre van tőled a másik es ez akkor is igaz, amikor csak fiúk játszanak egymás ellen.

2015. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
11. Mert ha a 180 cm-es fiút találjak izomból fejbe, akkor o szerinted nem kap agyraszkodast? -.-
2015. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én amúgy is az ilyen úgymond "keményebb" sportokat szeretem. hatodikban rögbiztem is egyszer a fiúkkal tesi órán. Kaptam egy-két smafut, de tetszett :)
2015. dec. 16. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!