Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá apukámat,...

Hogyan vegyem rá apukámat, hogy itt aludjon néha a barátom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már kislány, 20 éves vagyok, most van a harmadik kapcsolatom. Amikor 16 voltam, azt sem engedte, hogy én aludjak a barátomnál, de ez azért nyilván megváltozott, már bármikor ott aludhatok. A nálam alvással nem a barátom a problémája, hanem az emberek... Nem szereti, ha vendégek vannak nálunk, főleg, ha éjszakára. A barátnőimnek se örül, de néha elfogadja, de ugye akkor nem mozoghat úgy a lakásban ahogy akar meg fel kell öltöznie meg ilyenek.

Viszont a mostani barátom messzebb lakik, meg nagy családban, nekem van külön szobám és csak a szüleimmel élek. Anyukám megengedi, apukámat hogyan győzzem meg?

Nem kell minden hétvégén azért, csak ilyen havi-kéthavi egyszer. :)


2015. dec. 15. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Apukád nem hiszem hogy meg fogja engedni ha viszont el költözöl akkor azt csinálsz amit akarsz 20 éves vagy ;)
2015. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de nem keresek pénzt és fizetik az egyetemi tanulmányaimat is. Ezért költözés még nem jöhet szóba. :D
2015. dec. 15. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Apád a te szobádban öltözik reggelente vagy miben zavarja mégis az ő napirendjét, hogy a barátod ott van a szobádban?
2015. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én se értem, de ugye akkor nem mászkálhat alsógatyában a lakásban pl. :D
2015. dec. 15. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nézd, teljesen megértem apádat. Miért kéne neki kényelmetlenül éreznie magát a saját házában?
2015. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

komolyan nem értem az ilyen szülőket. nálunk ettől cifrább is történt, hogy apuka alsógatyában akar flangálni a lakásban és kutyát nem zavarta.


a konkrét eset, hogy anya felkelt egyik hétvégi nap és megjött neki, de mivel váratlan jött ezért az egész a szőnyegre ment. és a srácot ez se zavarta. tesóm pasija volt, akkor már évek óta együtt voltak és csak nálunk aludtak, mert a srácéknál nem lehetett.

2015. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os, hú, de rendes a sráctól, hogy nem zavarta anyád vére... Melyikőjük is volt otthon?

Nem tartom magam túl merevnek, de meg tudom érteni, ha valakit zavar, hogy kvázi idegenek mászkálnak a lakásában.

2015. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 ennél demagógabb példát nem is mondhattál volna.

nyilván a srác nem fogja lecseszni az anyukát, hogy mi a f/szt képzel, milyen jogon mer menstruálni a saját lakásában...

egyébként meg csodálkozok, hogy nem minden második válasz arról szól, hogy költözz el, "felnőtt vagy" stb.

apudnak meg mondj annyit, hogy nyugodtan mászkálhat alsógatyában, mert a barátodat nem zavarja, főleg ha valóban nem zavarja.

2015. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy, miért kellene az apádnak évente más fickót kerülgetnie? Nézni reggel az önelégült fejét és tudni azt, hogy azért vigyorog, mert rommá kúrt téged az éjjel...
2015. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!