Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzhetném meg apukámat?

Hogy győzhetném meg apukámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni egy új telefont, mert már a mostani 3 éves, és össze is van törve...Az a baj, hogy drága a telefon...(iphone 6 64gb), de nekem meg lenne rá a pénzem bőven, csak nem akarja megengedni, mert szerinte nagyon drága.... de én ilyet szeretnék, már lassan fél éve szemezgetek vele, és nyár közepe óta győzködöm, de még igy sem akarja megengedni.... szerintem nem vagyok olyan rossz gyerek, rosszul sem tanulok.... hogyan győzhetném meg?(karácsinyra szeretném)

2015. dec. 3. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
ha sajat penzbol szeretnèd,akkor mièrt karácsonyra kèrnèd?hiszen te fizetnèd..beslattyogsz a boltba ès megveszed.főleg ha 18felett vagy,semmi kozuk mire koltod a penzed.
2015. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem úgy jött le, hogy bőven nem vagy még 18. Ha nem engedi, hogy megvedd akkor vegyél egy olcsóbbat.
2015. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves vagy egyébként?
2015. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Komoly van erre 200 ezred? Mert akkor vedd meg, aztán sokat nem tud tenni.
2015. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
mondjuk szerintem nem kell iphone 6.. főleg nem 64gb-tal. Ezt a pénzt szerintem jobb helyre is lehetne költeni és szerintem apukád is ezt gondolja.
2015. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Mondd azt, hogy fontos uzleti kapcsolataid mulnak azon, hogy milyen telefonod van. A vasarloid jelentos resze ott fog hagyni, ha nem a legujabb iPhone-t tartva szolgalod ki oket.
2015. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még 18, ha annyi kennek mar reg megvettem volna, de kell az engedeje, csak nemtudom meggyozni,,, egyepkent vamcra 200000ft-om, nagyon regota gyujtok ra, csak megkene gyozjom de nem megy
2015. dec. 3. 18:20
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Azt nem tudom, hogy győzd meg apukádat, de egyet kell értenem vele. Felesleges pénzkidobás lenne, ráadásul az iPhone-nál sokkal jobb telók vannak, csak annak jobban nyomják a reklámot. Ő mint felnőtt, már jobban tisztában van ezzel, és gondolom sajnálja, hogy kidobnál rá ennyi pénzt.

Azt gondolom, vegyél egy olcsóbb, de mégis jó kis telót.

2015. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Egy helyesírás és fogalmazás szótárat mindenképp vegyél mellé!!!

A mai fiataloknak fingja sincs a pénz értékéről csak szórják ész nélkül. De hát legalább menőzhetnek vele. Nesze neked fogyasztói társadalom.

2015. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az iPhone6 elég durván túl van árazva. A pénzed feléért-háromnegyedéért kapsz olyan telót, ami ugyanolyan minőségben, ugyanannyit tud, mint ez.

Én Lumia 735-t vettem (68 ezer ft-ért), nem mondom, hogy te is ilyet vegyél, hanem azt, hogy gondold át még egypárszor azt az iPhone-t. Nézegesd meg az aktuális Androidos, WinPhone-os modelleket, a legtöbb üzletben meg is lehet nyomkodni őket. Biztos vagyok benne, hogy találsz olyat, ami ugyanennyit (vagy még többet) tud, ugyanilyen sebességgel, és tetszeni fog. Szerintem jobban járnál, ha a pénzed egy része megmaradna, és másra költenéd.

2015. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!