Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyám reakciója?

Normális anyám reakciója?

Figyelt kérdés

multkor elmondtam neki,hogy vágdosom magam, azt mondta h csináljam,ha ennyire hülye vok.

Elmondtam neki,hogy le akarok feküdni a barátommal.(tudom h ennyi idősen korai deátgondoltam)A reakciója nagyon meglepett mert se pofon,semmi hanem csak annyit mondott hogy védekezzünk meg ha terhes leszek nm az ő baja lesz,hanem az enyém.

Este voltunk vmi karácsonyi ünnepségen(7-8osztályosoknak kötelező volt menni) és cigizni akartunk haverokkal de aztán hamarabb eljöttem ünnepségröl igy a végén nm cigiztem.

aztán mikor hazamentem rákérdeztem h mit csinálna ha megtudná hogy cigiznék,meg h 1szer már cigiztem.Ő erre:- attol h egyszer,kétszer elszívsz egy cigit nm baj,csak ne rendszeresen.

de ha rászoksz akkor magadnak fogod venni.

anyám amugy szigorú,de most vhogy megváltozott :)

13/l

szerintetek normális a reakciója??


2015. dec. 19. 01:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Uram, mondd, hogy kamu legyen! De sajnos nem az, ez tényleg egy tizenhároméves butuska kis dohányzó, szexelni akaró, éjjel 1-kor fenn lévő csitri írása.

Gyerek! Könyörgök: eszedbe ne jusson lefeküdni a barátoddal!!!! Annak nagyon nincs még itt az ideje!!! Úgy mégis hogy akarsz védekezni? Olvasgassál már valami cikket a szerelemről! Nem kell mindjárt ágynak esni! És nem: anyukád reakciója nem normális! És ezt te is tudod.

2015. dec. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi idős a barátod?
2015. dec. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%

hiszti miszti misztike

csak is hercegkisasszony létezik senki más

2015. dec. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Én úgy a kérdésből itélve olyan 24 évesre saccolnék
2015. dec. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Lesz*r téged
2015. dec. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Az utolsónak igaza van. Leszar téged mert egy kretén vagy. Azt hiszed menő vagy ilyenekkel? Hogy szexelsz akarsz meg cigizni..meg.vágod magad. Pfej. Semmit se tudsz az életről. Semmit. Anyádat meg csak kivégzed.
2015. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom, látja, hogy annyira hülye vagy, hogy azzal már nem mit kezdeni.

Mit akarsz te 13 évesen lefeküdni??? Ne röhögtess már.

Vagdosom magam - mi a büdös francnak?

Komolyan, nem értem az ilyen gyerekeket.

Cigizzél csak. Majd rászoksz, aztán baromi drága pénzekért veszed szép lassan a kínhalált.


Ui. 38/N vagyok, és sajnos én is dohányzom. 15 éves korom óta. Tudom, miről beszélek. Az egyik legrosszabb döntésem az volt, hogy valaha is cigit vettem a számba, mert akkor olyan menőnek tűnt. Most meg gyenge vagyok, hogy abbahagyjam ezt a függőséget. Hidd el, nem éri meg!

2015. dec. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon gyerek vagy még, és anyukád nem normális.


Mit akarsz te 13 évesen lefeküdni a barátoddal? Normális családokban a szüzesség elvesztése 16 év körül történik meg. Miért akarsz gyerekként felnőttet játszani?


Látszik, hogy csak divatból cigarettázol, de hidd el, rohadtul NEM MENŐ. Ahogy előttem is írták: a leszokás kínszenvedés.


Az meg, hogy vagdosod magad... pff, ezt is csak divatból csinálod, because semmi önbizalomhiányra utaló jel nincs az írásodban, sőt, ilyen korán van barátod, és népszerűtlen sem vagy, plusz még van egy hiperszuper engedékeny anyád is. Akkor mi itt a kérdés?


14/L

2015. dec. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

provokáció, ne foglalkozzatok vele.

13 éves lány hajnali 1-kor kérdést ír ide?

ugyan már...

2015. dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

Valószínű normális a reakciója, mert talán nem ez az első eset hogy a határokat feszegeted vagy talán már van a rovásodon egy két dolog. De ez csak feltételezés.

Miért nem tőle kérdezed meg, miért nem aggódik jobban?

Egyébként nem mondott semmi rosszat az anyukád.

Depressziós vagy? Akkor kérj segítséget. Biztosan segítene. Szerintem anyukád is.

2015. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!