Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyám reakciója?

Normális anyám reakciója?

Figyelt kérdés

multkor elmondtam neki,hogy vágdosom magam, azt mondta h csináljam,ha ennyire hülye vok.

Elmondtam neki,hogy le akarok feküdni a barátommal.(tudom h ennyi idősen korai deátgondoltam)A reakciója nagyon meglepett mert se pofon,semmi hanem csak annyit mondott hogy védekezzünk meg ha terhes leszek nm az ő baja lesz,hanem az enyém.

Este voltunk vmi karácsonyi ünnepségen(7-8osztályosoknak kötelező volt menni) és cigizni akartunk haverokkal de aztán hamarabb eljöttem ünnepségröl igy a végén nm cigiztem.

aztán mikor hazamentem rákérdeztem h mit csinálna ha megtudná hogy cigiznék,meg h 1szer már cigiztem.Ő erre:- attol h egyszer,kétszer elszívsz egy cigit nm baj,csak ne rendszeresen.

de ha rászoksz akkor magadnak fogod venni.

anyám amugy szigorú,de most vhogy megváltozott :)

13/l

szerintetek normális a reakciója??


2015. dec. 19. 01:04
1 2
 11/16 Kosbor24 ***** válasza:
50%
Jucika menjél vissza barbizni
2015. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Azért vagdosod magad, hogy felhívd magadra a figyelmet. Mint mindenki más is ebben a korban, aki körzővel karcolgatja magát. Anyukád nem hülye, tisztában van ezzel. Semmi bajod nincsen, nem vagy depressziós, bármennyire is szeretnéd azt hinni.

Szex: ha anyukad tiltja, te csak annál jobban akarod majd csinálni. Ha eldöntötted, így is úgy is megteszed, bármit csinál anyukád. Anyukád ismét nem hülye.

Cigi: mindenki kipróbálja a cigit előbb vagy utóbb. Ugyanaz, mint a szex. Ha azt mondja, hogy nem, te annál jobban akarod majd.


Voltaképpen neked most mibajod van? Hogy nem tudsz anyukád ellen lázadozni, mert semmire nem kapja fel a vizet? Igen, normális a reakciója, mert ő - veled ellentétben - ezzel elérte, amit akart. Nem sikerült őt felbosszantanod, de saját magadat annál inkább.

Ja és elmondom neked, hogy a mostani húszon évesek mit gondolnak erről a "vagdosásról". Marha röhejesnek tartjuk. Ismerjük mi a dörgést, tudjuk ám, miért csináljátok ezt. Nevetséges és kész. Ha elég idősnek tartod magad a szexhez, akkor ahhoz is legyél elég idős, hogy nem ilyen szánalmas és gyerekes módszerrel próbálod magadra felhívni a figyelmet. És igen, ha terhes leszel, azt most megmondom, hogy anyukád nem fog egyedül hagyni téged, de az valóban első körben a te problémád lesz. Amilyen kis hülyék vagytok ilyenkor, több mint valószínű, hogy nem fog időben feltűnni. Ja és a félreértések elkerülése végett: az első alkalommal is lehetsz terhes. Tudom, hogy sok 13 éves kisfiú magyarázza be a hozzád hasonlóknak, hogy nem, de ha már mindenképpen csinálni akarod, akkor ésszel.

2015. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11# világ életembe utáltam barbizni,és nm mindenki magábol indul ki XD tudtad?? :DD
2015. dec. 19. 14:40
 14/16 A kérdező kommentje:

12#köszi a válaszod,legalább a te válaszod normális volt :)

a többieknek meg mondom h szétröhögtem maga némelik válaszokon(akinek nm ne vagye magára) és 2# 16 éves a barátom

2015. dec. 19. 14:44
 15/16 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek; engem kissé meglepett mikor végig olvastam az írásod.

Nem vagy kisgyerek már, való igaz, de a szex még nagyon korai. Az első alkalom hatalmas dolog, ebben a korban még nem vagy mentálisan érett rá, akár a barátod az Igazi, akár nem. Várj vele 1-2 évet, hidd el megéri.


Az anyukád kicsit jobban figyelhetne rád; nem lehet, hogy most ép egy nehéz időszakban van? Nem történt veltek mostansg valami ami miatt így "megváltozott"?

Ha én anya lennék, biztos másképp kezelném a dolgot. Lehet valaki jófej szülő, de ez már szerintem több mint lazaság...

2015. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vagdosd csak mgad de olyan mélyen hogy belehalj.
2016. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!