Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tálaljam neki, hogy ne...

Hogyan tálaljam neki, hogy ne zárjon be?

Figyelt kérdés

(a bezárást képletesen értem)

Szóval, 18 éves lány vagyok, nagyon jó a kapcsolatom az anyukámmal, ő szinte a legjobb barátnőm, mindent megbeszélünk. Viszont most fennáll az a helyzet, hogy lenne egy randim egy pasival, aki 14 évvel idősebb nálam (köszönöm, erre nem kérek megjegyzéseket), és erről ugye muszáj lenne szólnom neki, viszont a korkülönbséges témára nagyon ugrik. Konkrétan nem tudja a pasiról, hogy kicsoda, és mennyi idős, de egyértelműen nem szimpatikus neki az alapján, amit nagyvonalakban tud róla. Mit mondjak neki, hogy ne akadjon nagyon ki, és elmehessek?



2015. dec. 21. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
18 eves vagy, nagykoru.
2015. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, nagykorú vagyok, de a szüleimmel élek, és azért feltűnik nekik, ha nem vagyok itthon. Kedves kettes, köszönöm a megjegyzést, de a kérdésre nem sikerült válaszolnod :(
2015. dec. 21. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Most a korkülönbségtöl eltekintve van gondja a férfivel?
2015. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy nem bírja a barátnőmet, aki össze akar hozni a pasival. És mivel félek a korkülönbségre adott reakciójától, nem meséltem neki a pasiról, meg képet sem mutattam, és ez nem tetszik neki
2015. dec. 21. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha elugrasz egy randira, azt mindig megmondod? Nincs olyan, hogy pl moziba megyek, vagy akármi?

Eleve nem is biztos, hogy bejöttök egymással azzal a pasassal.

2015. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
23%
nem hozzád illik!14-évvel idősebb?! az igen!jobbat nem találtál?!
2015. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mondom meg mindig, de most úgy esik, hogy valószínűleg anyás program alól kell kibújnom (ajándékcsomagolás). Persze, közel sem biztos, hogy illünk egymáshoz, és hogy lesz valami komolyabb, de egy esélyt adok neki.
2015. dec. 21. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

"randim egy pasival, aki 14 évvel idősebb nálam"


"pasi" ettől a szótól még a hideg is kiráz.

egyébként egy 32 éves FÉRFI egy 18 éves lánnyal?

ha én lennék anyád helyében, akkor már az összes hajadat kitéptem volna, hogy hogy lehet ennyi eszed?!

komolyan, milyen "érett" férfiak vannak manapság.

2015. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Alapjában nem vagyok a nagy korkülönbség ellen,mert valami jó is kijöhet egy ilyenből,de nem ez a jellemző.

Tudod az a baj,ha nem egy jóindulatú normális emberrel hoz össze a sors,akkor úgy elcsavarja a fejed,ahogy akarja,és úgy fog hülyének nézni,ahogy akar.

Egy 33 éves férfi pontosan tudja,mit kell mondani egy 18 éves csajnak.

Legalább 3-4 évvel idősebb lennél te lány,és úgy lenne ez a korkülönbség köztetek,de így,maradjunk annyiban kicsit necces.

Hogyan tálaljad?

Face to face,mert úgyis kiderül idővel valószínűleg,akkor pedig nagyobb balhé lesz.

2015. dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha jóképű a pasi és nagyon vonzó szerintem nem fogja zavarni. :)


De ha olyan mint amilyenek a felénk lakó csajoknak a pasijai:

- Dagadt

- Ragyás képű

- Sárga fogú

- Kopaszodó


Akkor inkább keress mást.

Rengeteg jó pasi van a világon aki nem genetikai hulladék. Jó lenen ha ez feltűnne a csajoknak is. :)

2015. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!