Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tálaljam neki, hogy ne...

Hogyan tálaljam neki, hogy ne zárjon be?

Figyelt kérdés

(a bezárást képletesen értem)

Szóval, 18 éves lány vagyok, nagyon jó a kapcsolatom az anyukámmal, ő szinte a legjobb barátnőm, mindent megbeszélünk. Viszont most fennáll az a helyzet, hogy lenne egy randim egy pasival, aki 14 évvel idősebb nálam (köszönöm, erre nem kérek megjegyzéseket), és erről ugye muszáj lenne szólnom neki, viszont a korkülönbséges témára nagyon ugrik. Konkrétan nem tudja a pasiról, hogy kicsoda, és mennyi idős, de egyértelműen nem szimpatikus neki az alapján, amit nagyvonalakban tud róla. Mit mondjak neki, hogy ne akadjon nagyon ki, és elmehessek?



2015. dec. 21. 21:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én akárhányszor találkoztam egy nálam fiatalabb csajjal sose volt gondom belőle. :)


És ezt úgy kell elképzelni, hogy a szülők olyan szigorúak voltak, hogy azt mondták hogy csak akkor engedik el velem a lányt ha előtte láttak és beszélgettek velem. Tehát amolyan "a lány nem megy sehova csak ha szimpatikus vagy nekem" dolog volt. :DD


Aztán felmentem a szüleihez és simán elengedték velem.

Velem a felnőttel. Nem ismertem amúgy se a lányt se a családját. Chat-en beszéltem előző nap a csajjal pár mondatot úgy találkoztunk.



Sajnos az emberek nagyon előítéletesek.

Érdekes hogy ha valaki azt mondja, hogy nem szeretem a fekákat azt egyből előítéletesnek bélyegzik és rossz embernek. De ha valaki azt mondja, hogy minden fiú azt akarja, meg hogy egy 14 évvel idősebb csak azt akarja az nem gond. Emlékszem régen amikor kiskoromban egy erdőben álltam nem szóltak érte, maximum odajöttek hozzám hogy szia meg ez meg az. Most meg ha egy erdő közepén állnék kb ez lenne:

- MIT KERES ITT? EZ MAGÁNTERÜLET!!! HA NEM MEGY EL HÍVOM A RENDŐRSÉGET!


Vagyis az emberek máshogy kezelnek.

Miért? Mert felnőttem? Nem rajtam múlt a dolog.

Az emberek hajlamosak minden rosszat beképzelni.


Pedig mint ahogy fajokból is rengeteg van úgy minden pasi más.

2015. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!