Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Miért csinálja...

Mit tegyek? Miért csinálja ezt apám? Ez már szexuális zaklatás?

Figyelt kérdés
Szüleim 6 éve váltak el. Apámat legutóbb 5 hete láttam, holnap találkozunk újra. A lényeg az, hogy legutóbb megfogta a fenekemet és tett rá egy olyasmi megjegyzést, hogy milyen kemény (?). Nem nagyon tudtam erre mit reagálni. Kicsi korom óta félek tőle, de most már alapja is van talán... Nem tudom mi lesz holnap, segítsetek! Mit tegyek?

2015. dec. 22. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Ne találkozz vele egyedül. Intézd úgy, hogy legyen mindig veletek valaki. Tesó, apuka új barátnője, esetleg csak nyilvános helyen találkozzatok (étterem, árkád, pláza, ilyesmi). Ha nem megoldható szólj anyukádnak!


Ebben az esetben, hidd el, mindegy, hány éve vagy.

2015. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
*éves
2015. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 poiu ***** válasza:
59%
Ne találkozz vele kettesben. Ha bárhol megfog, rúgd tökön, de durván. Ha elnézést kér, fogadd el - vannak félreértések.
2015. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez még nem biztos hogy zaklatás. Én is meg fogtam a lányom fenekét. Sőt a fiamét is. Abba nincs semmi. Persze találkozz ugy vele hogy más is legyen ott, ha tartasz tőle.
2015. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez a fenékmegfogás igazából lehet teljesen ártatlan és lehet bűncselekmény is, a kontextustól függően. Ugyanis pl az én apám is néha viccesen rácsap a hátsómra, de ebben abszolút semmi nincs, mert apám egyszerűen "nem olyan", egy légynek se tudna ártani.

Ha a te apukád egy más karakterű ember, tehát alapból is durva, más rossz dolgai is vannak, akkor tényleg én is azt javaslom, hogy tartsd a távolságot!

Vigyázz magadra, kitartás!

2015. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

"Nem nagyon tudtam erre mit reagálni."

Mert? "Apa, ezt légyszi' ne csináld, engem zavar" Ilyen egyszerű.

2015. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Úgy utálom az ilyet. "Mert?"


Mondjuk nem olyan, mint te? Ami neked természetesen jön, az neki nem? Ha felnőtt vagy, el kell fogadnod, hogy nem mindenki olyan, mint te.

2015. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Mennyi idős vagy? Hol szoktatok találkozni és mennyi ideig?
2015. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Amúgy nem tehetem meg, hogy nem találkozok vele, láthatása van. Mellesleg egy éjszakát együtt leszünk, szóval még csak nem is olyan terep, ahol többen vannak... Pont ezért félek.

Kedves utolsóelőtti! Ez így leírva mind szép és jó, csakhogy eléggé megdöbbentem. Meg amúgy se érdekli, ha ilyeneket mondok.


Plusz szerintem azért annyira nem elfogadott dolog, hogy egy apa megjegyzéseket tesz a lánya egyes testrészeire, és nem mellesleg fogdossa is. Ne haragudjatok, nekem ez a véleményem. Lehet, hogy azért, mert félek tőle, nem tudom.

Azt még lehagytam a kérdésből, hogy 14/l

2015. dec. 22. 23:05
 10/17 A kérdező kommentje:
Elnézést, utolselőtti címszó alatt 6-osra gondoltam, közben érkezett még válasz.
2015. dec. 22. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!