Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék már nagyon kivagyok?

Mit tehetnék már nagyon kivagyok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.Van egy 5 éves kapcsolatom nálam 8 évvel idősebb férfival.Sajnos egyikünk részéről se csodás a családi élet.A páromnak az anyja ivott majd egy pár éve öngyilkos lett.Az apja rokkant nyugdíjas, és konkrétan a barátomon élősködik.Együtt lakunk a barátom apukájával meg az öccsével csak mi egy külön házrészbe.A barátom öccse dolgozik de egy fillért nem ad haza.A barátom apja nem dolgozik de szerintem nem is nagyon akar.Én amennyit tudok haza adok de még tanulok.A barátom hihetetlenül jó ember nagyon imád engem,beteg vagyok ápol mindenbe mellettem csodálatos ember.

Az én szüleim hát nekem nevelőapám van.Anyukámnak és nevelőapámnak van egy közös gyerekük.Sajnos ez nem a legjobb a húgom mindent megkap én semmit(gyógyszerre kértem pénzt és nem kaptam) és itt sajna nem arról van szó hogy ő kicsi én meg nem,hanem inkább az hogy ő saját gyerek én meg nem.Anyukám mindenbe kritizál,hogy nekem pszichés problémáim vannak,hogy én nem eszek egészségesen,hogy én ezt a kapcsolatot nem akarom és csak magamra erőszakolom.Most bekaptam az influenzát és csak akkor tudtam elaludni ha fújtam be magamnak ventolint.Most vizsgálják mert lehet hogy asztmás vagyok.Anyám szerint ez azért van mert lelkileg nem vagyok rendbe.Meg hogy minek jövök haza csak haza hozom a betegséget.Elvittem itthonról az orrcseppet, és nevelőapám este tízkor felhívott hogy én holnap reggel vigyem haza mert ő azt anyáéknak vette.(itthon senki nem beteg).Normális gyerekkorom sem nagyon volt.Gyerekkoromban egy súlyos autóbaleset,abból maradt egy fajta epilepsziám.

Sajnos barátnőm is nagyon kevés van.Ha barátom nem lenne nem is tudom mi lenne velem vagy ki szeretne engem.

Apukám 5000 km rel arrébb van ott is most született baba :((


2015. dec. 23. 09:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Most próbáljuk felújítani a lakásunkat de nagyon kevés pénzünk van szóval nagyon nehéz.Illetve el szerettem volna vinni azokat a dolgokat amiket ballagásra illetve karácsonyra kaptam még pl zongora nagymamáméktól kaptam tv amit házimozirendszerrel ballagásra de anyu közölte hogy nem vihetem el
2015. dec. 23. 09:38
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Egy újabb apakomplexusos kislány senkit nem érdekelsz
2015. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Ventolint asztmások kapják, és az nem influenzára való, sőt nem is szabadna használni mert erős asztma gyógyszer. Tudom mert én asztmás vagyok, és én ventolint használok amit csak receptre adnak ki.

Hogy te meg mit tegyél?

Influenzával pihenj, igyál sok folyadékot, menj el az orvoshoz..stb.

AMúgy meg ne a múlton rágódj mert így semmi nem fog változni. Amíg nem alakítod mássá az életed addig ilyen rossz marad. Változtass, és ebbe legyen benne az, hogy nem a múltat hozod fel mentésnek, hogy miért nem lehet. Ha az anyádék ilyenek akkor ne menj hozzájuk. Minek? Ha az apósjelölt rossz akkor tessék új albérletet keresni..Mindent lehet csak akarni kell..

2015. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.A leírásba múltat szerintem elég keveset írtam. Ventolint tüdőgondozóba kaptam és azért fújok be mert fulladok éjszaka(benne van a pakliba hogy asztmás vagyok) orvosnál voltam.Azt megnézem kedves válaszadó hogy hogy mész albérletbe egy fizetésből.Még a legolcsóbb legputrisabb albérlet se jön ki egy fizetésből. Családi támogatás minden nélkül.

Apakomplexus?! miről beszélsz? nem kéthete vagyunk együtt hanem öt éve.A kapcsolatunk tökéletesen működik, imádjuk egymást.

2015. dec. 23. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszer megvárod amíg szüleid nincsenek otthon (ez könnyen előfordulhat) és fogod a cuccaidat, ha pedig reklamálnak, hát ez van azok a te cuccaid(talán még igazolni is tudod ezt) a gyógyszert azért sem viszed vissza reggel satöbbi, tudod "nem az élet nehéz te vagy csicska"
2015. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megjegyzem ha a szüleidnek sincsenek ezekről blokkjuk akkor ők sem tehetnek semmit ha elviszed a holmijaidat.
2015. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ingyen laksz más házában és te rinyálsz a pénz miatt,

diák meloból nem te tartod el magad és szerinted a rokkant nyugdijas az ingyenélő...

2015. dec. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Azt megnézem kedves válaszadó hogy hogy mész albérletbe egy fizetésből"


De miért nem keresel magadnak főállást? Ha változtatni akarsz az életeden akkor lépéseket kell tenni. Tessék dolgozni, és akkor már két fizetés lesz. Ha csak kifogásokat gyártunk akkor ne panaszkodjunk.

2015. dec. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szakmán vagyok mivel szakmám meg nincs.és nappalin tanulók ezért nem tudok foallasba elmenni dolgozni.
2015. dec. 24. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!