Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan éjem el hogy apám ne...

Hogyan éjem el hogy apám ne egye meg más ajándékát?

Figyelt kérdés

Hogyan éjem el hogy apám ne egye meg más ajándékát?

Ma apám hazajött és mondtam neki hogy mi a főtt étel és hol van, abból egyen. Mondtam neki hogy a két sajttál ajándék és nem a mienk, ne egyen belőle. Erre kijelentette hogy nem érdekli, akkor is eszik belőle, szerinte úgysem fog látszani. Elég durván látszik a hiányzó rész. Soha senkivel nem törődik csak saját magával...



2015. dec. 23. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
apád egy tahó, az ilyen felfogású embereknek hiába magyarázod, úgysem fogja fel mert kevés az IQ-ja hozzá.
2015. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
finoman ki kell jelenteni, illetve rámutatni hogy ez nem túl intelligens dolog. Ennél jobb nem jut eszembe.
2015. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Valóban egy tahó, de ha ilyen, azon már nem tudsz változtatni.

Ha legközelebb sajttálat csinálj, vegyél egy picivel több alapanyagot és egy külön kistálba is tegyél belőle. Abból nassolhat, az ajándékhoz pedig ne nyúljon.

2015. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg disznóság (és akkor finom voltam) beleenni egy elkészített tálba.

Én a következőt tenném "nevelési" célzattal: egyszerűen odamennék hozzá és közölném vele: akkor most kérek 500 (vagy 1000) ft-ot, mert el kell mennem sajtot venni, hogy kipótoljam a tálat. Ha eddig gyakran csinált ilyent, hidd el, legközelebb 100x meggondolja, hozzá nyúljon-e? :-)

2015. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
4-es. Az ilyen csak felháborodik a kérésen, de úgysem ad pénzt.
2015. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

"éjem", ráadásul kétszer!

:-)


Egyszerű: vidd el a tálat ajándékba, és mond el, hogy sajnálod, de az apád nem volt képes türtőztetni magát, és a kérésed ellenére beleevett! A legjobb, ha ezt előtte mondod. A szégyentől esetleg majd észbe kap.

2015. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Dugjátok el jól legközelebb olyan helyre,ahol nem keresné.
2015. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
A sajttálat hűtőben kell tárolni, nem lehet csak úgy eldugni bárhová.
2015. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Én régen a szüleimet úgy szoktattam rá a kopogásra a WC-nél,hogy bezártam.Csináld ezt a kajával,csak ne a wc-be zárd.
2015. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
87%
Utolsó. És a hűtőt hogy zárod be????
2015. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!