Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyámmal majdnem egyszerre...

Az anyámmal majdnem egyszerre lesz gyerekünk. Ezt hogy mondjam meg neki? Nektek mi lenne a reakciótok? Számomra ez nagyon furcsa

Figyelt kérdés

Örülök anya boldogságának, több sikertelen házasság és kapcsolat után megtalálta azt a férfit, aki mellett lenyugodott. Tegnap bejelentették, hogy babájuk lesz...

Ez jó hír, mert a mostohaapámnál nem sok türelmesebb és jobb embert ismerek, anyának is jót fog tenni az újbóli babázás.

Viszont én 24.-én reggel teszteltem és az összes pozitív lett, hétfőn megyek az orvosomhoz.


Boldog vagyok annak ellenére, hogy nem tervezett baba, de közben olyan furcsa is ez a szituáció, hiszen pár hónap korkülönbség lesz közöttük.


2015. dec. 26. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez nem tragédia.

Én nagynénémmel jártam így, ő sokáig nem esett teherbe, és egyszerre voltunk pocakosok.

Kétszer.

Valahol vicces, hogy ő jön, mosolyogva, hogy képzeld, kisbabám lesz, én meg vissza: nekem is!

Másodjára csak összenéztünk....

A lányaink imádják egymást, szinte unokatesói kapcsolatban vannak, a picik egy évesek, ők még nem haverkodnak...

Figyelj.

Nem szokványos, de előfordul.

2015. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. De azért nem olyan fura. Akkor lenne fura, ha 15 éves lennél :)
2015. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Még szerencse, hogy a nagybácsi/néni pár hónappal idősebb lesz az unokaöccsénél/hugánál.
2015. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Én anyóssal voltam majdnem egyszerre pocakos. Ő is pozt tesztelt,de később kiderült csak a rákra szedeett gyógyszer miatt lett poz. (azóta sajnos nincs köztünk és nem volt terhes.) Mi lányunk 6 éves lesz. Szerintem jó,hogy egyszerre vagytok pocakosak.
2015. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Az én családomban olyan esett meg, hogy anyukám előbb lett terhes a legidősebb gyerekével, mint a nagymamám a legfiatalabb gyerekével. Így a bátyám konkrétan idősebb, mint a saját nagybátyja.

Furcsa, de meg lehet szokni. :)

2015. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez csak akkor fura tényleg, ha nem egy független, felnőtt nő vagy. Kicsit késői gyerek anyukádnál, te meg gondolom abban a korban vagy, amikor már normális az ilyesmi, nyilván anyukád se gondolja, hogy a tesó miatt te majd vársz 45 éves korodig.

Azért a nagy bejelentéssel várd meg, hogy biztos legyen.

2015. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez attól függ, hány éves vagy. Ha 15, akkor kiakadnék anyád helyében, ha 25, akkor gratulálnék :)
2015. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No hogy vannak a gyerekek? :)
2020. okt. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!