Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek a 13 éves lányotokn...

Engednétek a 13 éves lányotoknak, hogy a zsebpénzéből új telefont vegyen?

Figyelt kérdés

Úgy gyűjtötte össze,hogy járt a környékbelieknek segíteni,úgy hogy semmit nem várt cserébe,ünnepek+zsebpénz.

Engednétek?


2015. dec. 27. 11:03
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Ő szereti ha a külvilág jónak látja...Ha a külvilág azt mondaná fogy fesse szivárványosra a haját akkor simán megteszi..A nagymamám meg úgy van vele,hogy addig érdemes másnak megfelelni amíg boldog vagy,ezért van az,hogy a nagymamám ért a "technikai kütyükhöz" (anyát idézve) és nem akar tipikus falu pletykás vénasszonyát játszani...
2015. dec. 27. 11:55
 12/37 anonim ***** válasza:
97%
Ésszerű összeghatárig igen.
2015. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Utolsó.Ésszerű-nem ésszerű ha,de nem azért kap valaki zsebpénz hjogy arra költse amire szeretné (amíg nincs baja belőle?
2015. dec. 27. 12:03
 14/37 anonim ***** válasza:
48%
Rossz a régi? Akkor igen, simán. Ha viszont csak új ajfont szeretne az egy éves "regi" helyett, akkor nem
2015. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, mennyi pénzed van, de ha mondjuk kinéznél egy kétszázezres telefont, azt nem engedném. Akkor sem, ha az egészet tudnád fizetni. Értsd: nem engedném, hogy minden spórolt pénzedet egy darab telefonra költsd.
2015. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
A rég telefonom az úgy 16 évvel ezelőtti még apai nagymamámé volt,de úgymond az alapfumciók alig működnek,nem nyitja meg a menüt,nem küldi az sms-t,nagyjából csoda,hogy működik.Egyszer elejtettem(ovis voltam hívták mamát és vittem neki) a betonon,az repedt meg a telefonnak semmi baja sem volt utána.De alig működik.Drágát meg nem néznék ki,mert spórolós vagyok talán túlságosan,tehát 30 ezer fölött nem nagyon gondolkodok,nem hogy méregdrága ájfon...
2015. dec. 27. 12:29
 17/37 anonim ***** válasza:
87%
Megengedném. Én ilyen spórolós vagyok, nem rég kaptam új telefont, mert az előző 1-2 hónapja elromlott. Én sem akartam sokat adni érte. Nézelődtem az interneten és találtam a Samsung Galaxy Core Prime-ot. Kb. 30-40ezer lehetett és nagyon jó kïs telefon. Ha anyukád megengedi, akkor válassz okosan, ne legyen túl drága, de működjön normálisan. :)
2015. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
84%
Erről beszéltem, ésszerű összegről. A 30 ezer bőven belefér.
2015. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
87%

Mivel a mai világban már sok óvodásnak is van saját mobilja, így csak javasolni tudom anyukádnak, hogy a 13 éves leányának nyugodtan engedje megvenni az új telefont.

Sőt kimondottan okos telefont kellene kapnia, mert különben műszakilag/technikailag lemarad a többi gyerek tudásától, amit nagyon nehéz utólag bepótolnia.

Az internet és a mobil sem luxus manapság, mivel teljesen beleolvadtak a mindennapjainkba.

A tudásuk meg mára nélkülözhetetlen!

2015. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 KérdezőCica ***** válasza:
15%
Az én lányom most lesz 13 éves, több, mint egy éve van telefonja. A keresztszüleitől kapta, használt volt, hamar tönkrement. Lett neki másik (18000.-ért). Először elleneztem, de hamar megváltozott a véleményem. Vigyáz rá, megbecsüli, mint minden mást. Erről nem volt szó, de van fb-je, tudom a jelszavát, és e-mail-ben értesítés jön a telefonomra, ha belép, ha üzenetet vált valakivel... Elmondtam neki, ha valami "rendellenességet" tapasztalok, megvonások lesznek. Erre a 12 év alatt nem került sor. Sokat kommunikálunk, közös programokat találunk ki. (sokat vagyunk kettesben)
2015. dec. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!