Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek, hogy a 13 éves...

Megengednétek, hogy a 13 éves lányotok saját zsebpénzéből Sd kártyát vegyen a tabletjéhez? Miért?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 10:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne engedném meg?


Az SD kártya valami bűnös dolog, vagy mi? :D

2015. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

ááááá az SD kártya az ördögtől való dolog !!!


am meg nem ...

inkább én vennék neki egyet ami megbízható márka

2015. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom, Micro-SD kártyát szeretne venni, hogy nagyobb tárhelye legyen, esetleg gyorsabbat akar.

Megengedném, arra költi zsebpénzét, amire akarja.

Nem látom be miért ne engedném meg.

Mondjuk nem vagyok szülő, csak egy "többé-kevésbé" hozzáértő, de furának találnám ha ilyet bárki tiltana.

2015. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom kérdező,te melyik korban élsz?Tudod egyáltalán mi az az SD-kártya?Ez kb.olyan,hogy ha neked a 8 férőhelyes pohártartóba 8 fér,de 12 poharad van,akkor veszel egy 12-est,nem?Ez nem lenne kérdés.Sőt,én meg is venném neki,a saját pénzét meg költse másra.
2015. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

8GB-os 2000ft.

igen megengedném, vagy inkább vennék neki egyet, mert nem verne földhöz az a 2 rongy.

viszont ha a szülők földhözragadtak, akkor úgysem értik meg a mai világban minek kell egy "olyan" egy 13 éves lánynak.

ez olyan mint a haverom nagyanyja, a mai napig reklámújságokat kockáz össze, és azzal törli a fenekét mert a wc papír az "luxus"

az ilyen "úri dolog", én meg mondom magamban okééé mammerka.

2015. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább megvenném én valami jobb minőségűt. Miért ne? Nem egy ördögi dolog egy SD kártya, sokan használják tárhely bővítésre. Gondolom nem szaftos dolgokat akar rátenni arra a kártyára.
2015. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
troll kerdes, ilyen hulye szulo nincsen...
2015. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megengedheted, az SD kártya olyan mint mondjuk régen a DVD, CD, videókazetta vagy magnókazetta volt; tehát arra való, hogy filmeket, zenéket lehessen tárolni rajta. Ugyanúgy működik ahogy Te régen filmet néztél videókazettáról vagy zenét hallgattál magnókazettáról. Ugyan az, ugyanarra való, azért kell Neki, hogy filmeket tudjon nézni, zenét tudjon hallgatni a tableten, abszolút nincs benne semmi rossz.
2015. dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért ne engedném meg? Főleg, ha a saját pénze.
2015. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképpen ne engedd meg neki...micsoda kérdés?

Ejnye.

Miért?

Ilyen veszélyes elektronikai eszköz,kiegészítő nem való 13 éves gyerek kezébe,majd,ha betölti a 18-at!

2015. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!